Детальніше

Як отримати кредит онлайн, як погасити… і як взагалі це працює

 • Зареєструйтесь. Реєстрація потрібна лише перший раз. Наступних разів, коли Ви отримуватимете кредит онлайн, Ви входитимете зі своїм логіном і паролем.
 • Заповніть анкету. Повна анкета теж заповнюється лише при першому отриманні кредиту. Для наступних кредитів, Ваші анкетні дані будуть збережені в системі і Ви зможете використовувати їх або редагувати, при необхідності. При заповненні анкети Вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта на яку отримуватимете кредит. На одному з етапів, система попросить зробити Ваше фото з розгорнутим паспортом на першій сторінці. Фото Ви можете зробити з допомогою web-камери. Якщо у Вашому пристрої немає web-камери, то для Вас фото не є обов’язковим.
 • Внесіть дані карти. Система попросить ввести номер карти, на яку Ви бажаєте отримати кредит. Карта проходить верифікацію через Ваш банк, тому вказуйте лише власну карту. Внесення чужої карти буде розцінено як спроба отримання грошових коштів, через надання недостовірних даних з застосування електронно-обчислювальної техніки, що, згідно ст.190 КК карається позбавленням волі до 8 років.
 • Отримайте рішення. Після заповнення анкети, система або сповістить Вам про рішення “кредит погоджено / кредит не погоджено”. Всі рішення приймаються онлайн автоматично. Ми не телефонуємо клієнту.
 • Підпишіть електронний договір. У випадку позитивного рішення про видачу онлайн кредиту, Вам буде запропоновано погодитись з електронним договором. Погоджуючись з договром, Ви підписуєте його електронним підписом, що має силу власноручного підпису, згідно Закону України про електронну комерцію.
 • Отримайте кошти. Після підписання договору, кошти будуть перераховані на зазначену Вами банківську карту.

Оберіть зручний для Вас варіант :

варіант 1 ( банківська карта ) У особистому кабінеті, Ви можете обрати пункт “погашення кредиту” і ввести номер будь-якої банківської карти, з якої бажаєте погасити кредит. Коштів на карті повинно бути достатньо для погашення кредиту. Кредит буде погашено в режимі онлайн.

варіант 2 ( платіжний термінал ) Ви можете погасити кредит готівкою через будь-який платіжний термінал Приват Банку. В день погашення в особистому кабінеті оберіть “Погашення”, потім “Платіжний термінал”, сформуйте платіж і оплатіть у будь-якому терміналі. Кредит буде погашено в день здійснення платежу.

варіант 3 ( баківське відділення ) У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі, Ви можете здійснити платіж по реквізитах, що вказані у Вашому кредитному договорі. При цьому у призначенні платежу обов’язково вкажіть номер кредитного договору.  Кредит буде погашено на протязі 3 днів, в залежності від банку.

В чому особливість сервісу і чим кредити онлайн відрізняються від класичних банківських ?

 • Анкета. Будь-який кредит починається з анкетних даних позичальнака. Проте на відміну від банківського кредиту, нашу анкету Ви заповнюєте в електронному вигляді, сидячи вдома.
 • Оцінка. На основі анкетних даних, а також інформації, отриманої з зовнішніх відкритих баз, ми проводимо оцінку можливості видачі коштів. На відміну від банківської оцінки, наша відбувається автоматично в режимі онлайн, крім випадків, коли у нас виникають запитання щодо розходжень в анкетних даних. У такому випадку наші менеджери телефонують позичальнику.
 • Рішення. Ви отримаєте рішення кредит “погоджено” чи “не погоджено” відразу після заповнення анкети, або уточнюючого телефонного дзвінка.
 • Договір. Як і при отриманні будь-якого кредиту, необхідно підписати договір. Проте на відміну від класичного банківського кредиту, сервіс MrMoney дозволяє підписати договір електронним підписом, який, згідно закону “Про електронну комерцію” прирівнюється до власноручного.
 • Видача. Відразу після підписання договору, кошти будуть перераховані на вказану в анкеті банківську карту.
 • Погашення. Повернення кредиту необхідно здійснити в будь-який час, не пізніше дати погашення одним з трьох варіатів (банківська карта, платіжний термінал, банківське відділення).
 • Новий кредит. Повторний онлайн кредит можна отримати відразу після погашення поточного. По кожному позичальнику рахується індивідуальний рейтинг від MrMoney. Чим більше кредитів, які погашено вчасно, тим вищий Ваш рейтинг, чим більший рейтинг, тим вигідніші умови отримання наступних кредитів.