Про MrMoney

Все про сервіс кредитування олайн MrMoney

Сервіс MrMoney!

Немає коштів, є Mister Money

Історія компанії

Компанія ТОВ “Містер Мані” створена у 2016 році. Сервіс компанії Mister Money – це самий сучасний сервіс отримання кредитів онлайн. Основною відмінністю від класичних офлайнових сервісів банківского кредитування є простота в отриманні коштів. Необхідно заповнити анкету на сайті і отримати переказ на будь-яку банківську карту. В порівнянні з аналогічними компаніями онлайн кредитування у MrMoney створено дуже гнучку систему індивідуального рейтингу позичальника, яка дозволяє постійним позичальникам отримувати кредити на найбільш вигідних умовах.

Кому потрібен кредит онлайн

Кредит онлайн підійде не всім. Крім максимальної зручності, кредит характеризується не високою сумою, коротким терміном ( до 30 днів ) і денною відсотковою ставкою. Відповідно такий кредит не підійде тим, хто хоче отримати значну суму, наприклад на покупку авто на довгий термін. Проте, ідеально підійде тим, хто не розрахував власних фінансових можливостей до наступної зарплати і не хоче просити близьких про фінансову допомогу.

Все менеше часу ми можемо собі дозволити витрачати стоючи в чергах, чи на спілкування з менеджерами фінансових устовнов. Ми платимо комунальні послуги в інтерент, замовляємо ж-д квитки, здійснюємо онлайн покупки. Сьогодні ми створили сервіс який допомагає і отримувати кошти на 100% в онлайн.

Сергій Яровий

Директор MrMoney

Наша команда

ми робимо ваше життя комфортнішим