телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит онлайн без відмов

кредит-без-відмов-Mister-Money

Компанія Mister Money рада повідомити про запуск програми «кредит онлайн без відмов» для своїх постійних клієнтів. Що це означає. Всі рішення в компанії щодо видачі онлайн кредиту приймаються автоматично на основі багатьох факторів. Одним з важливих факторів являється строк життя позичальника з компанією. Якщо позичальник являється постійним клієнтом, тобто отримував багато кредитів і не допускав прострочок, то ймовірність видачі повторного кредиту такому позичальнику становить 99% навіть при умові прострочок в інших мікрофінансових компаніях.

«У нас автоматична система прийняття рішень, яка іноді відмовляла позичальникам які давно користуються нашими кредитами, через погіршення їх кредитної історії в інших кредитних установах. Це не правильно. Ми вирішили бути максимально лояльним до клієнтів, які з нами чесні і вчасно справляються з оплатами в нашій компанії. Ми розробили окремий скоринг для постійних позичальників, який максимально лояльний. Якщо ми не можемо видати максимальну по продукту суму, то система буде зменшувати суму кредиту, але не залишати нашого клієнта без коштів» пояснює операційний директор компанії Коваленко Роман.

Сума видачі справді може не бути максимальною, але кредит постійний позичальник отримає. Сума видачі буде залежати від історії взаємодії з Mister Money. Тобто чим більше кредитів позичальник отримував, чим менше прострочок він допускав, тим вища ймовірність отримати гарантований кредит в Mister Money на максимальну суму.

6 5 4 3 2 1