Чому я отримую миттєві кредити онлайн в мр.Мані …

Опитування позичальників сервісу онлайн кредитів.

Вже більше року наша компанія видає кредити онлайн, іншими словами кредити в інтернет. Ми вирішили поцікавитись у своїх клієнтів чому вони отримують онлайн кредити. Чи зручно їм отримувати кредити в мр.Мані і чи користуються вони іншими в тому числі і банківськими кредитами.

 

Відповіді

Віталій (м.Київ, ІТ-Team Leader)

По своїй роботі, я багато часу проводжу за кордоном –  Англія, Польща, Німеччина. Там кредити онлайн досить популярні, особливо для людей, які «живуть» в онлайн просторі. Там їх називають PayDayLoan (кредит до зарплати).  Добре, що останні роки таке кредитування з’явилось і в Україні. Я не часто отримую  кредити онлайн. За минулий рік брав 2 чи 3 рази. Весь час незначні суми біля 1000 грн. кожного разу гроші потрібні були терміново.
Однога разу необхідно було купити квитки на потяг до Львова. Іншого разу, пам’ятаю, була п’ятниця і ми з друзями спонтанно вирішили відмітити закінчення робочого тижня. В обох випадках, готівкових коштів у мене не було. Ми з-п отримуємо в у.о. J , іноді не встигаємо обміняти в грн., от я і позичав на кілька днів. Отримав в компанії mister money випадково. Просто знайшов в пошуку google. Компанія мені сподобалась в першу чергу простотою. Заповнив кілька форм, ніяких дзвінків, ніяких 30-ти хвилиних на роздумів на рішення. Заповнив – отримав на карту. Тепер постійно користуюсь. Чи є у мене інші кредити. Так, є іпотека. Готівкових кредитів немає. Мені вигідніше отримати на кілька днів без зайвої мороки кредит в інтернет, чим морочитись з банківськими грошовими кредитами.

 

Світлана (м.Дніпропетровськ, лікар-педіатр)

Отримувала кредит 1 раз. Фейс-бук нагадав, що у знайомого з яким вечором було заплановано зустрітись,  день народження. Потрібно було прикупити подарунок, а грошей не передбачила у місячному бюджеті. Не висока у нас, на жаль, зарплата. Подруга по роботі порекомендувала вашу компанію. Вона отримувала у містер мані кредити онлайн багато разів. Сказала, що все дуже просто. Я отримала 700 грн.
Скажу чесно, я з першого разу не отримала. Карта не прив’язувалась. Але дівчата в підтримці все розповіли. Погасила кредит через 7 днів, в день отримання зарплати. Мені сподобалось. Якщо буде така необхідність буду отримувати ще. Іншими кредитами не користуюсь. Була в мене кредитна карта. На роботі заставили взяти.  Я ледве від неї відмовилась. Я не користувалась нею, але кожного місяця комісії якісь стягувало. Якщо не оплачував комісії, то нараховувались проценти. Було неприємно від того. А в онлайн кредитах все просто – скільки написало при отриманні, стільки і погасив. Погасив і забув.

 

Маріна (м.Біла Церква)

Користуюсь часто. У мене кілька джерел доходу. Отримую невелику зарплату щомісяця, отримую дохід від здачі квартири, яку взяла в кредит ще давно в доларах і розрахуватись не можу по сьогодні і іноді отримую підробіток на фрилансі. Буває, що з-п чи оплату за квартиру затримують, а гроші потрібно, тоді і отримую кредит в інтернет. Беру в містер Мані, бо тут у мене вже хороший рейтинг і я можу отримувати за пільговими умовами. Банківськими кредитами користувалась. Брала іпотеку. Досі не погашено, в прострочці. Банки більше кредитів не дають. А містер мані дав. Тепер намагаюсь не затягувати з виплатами по кредитах.

 

П.С. Загалом наше дослідження показало, що в основному кредити онлайн отримують через тимчасову відсутність незначної суми коштів. Основна перевага в порівнянні з іншими компаніями – простота. Основна перевага в порівнянні з банківським кредитами – відсутність необхідності ходити в банк,  а також чітке розуміння скільки необхідно оплатити ( відсутність прихованих зборів, особливо якщо не користуєшся кредитними коштами) . Середня к-сть кредитів в одного нашого позичальника – 2,7 / рік. Середній термін – 8 днів. Середня сума – 1350 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published.