• Зареєструйтесь. Реєстрація потрібна лише перший раз. Наступних разів, коли Ви отримуватимете кредит онлайн, ви входитимете зі своїм логіном і паролем.
 • Заповніть анкету. Повна анкета теж заповнюється лише при першому отриманні кредиту. Для наступних кредитів, Ваші анкетні дані будуть збережені в системі і ви зможете використовувати їх або редагувати, при необхідності. При заповненні анкети вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта на яку отримуватимете кредит. На одному з етапів, система попросить зробити ваше фото з розгорнутим паспортом на першій сторінці. Фото ви можете зробити з допомогою web-камери. Якщо у вашому пристрої немає web-камери, то для Вас фото не є обов’язковим.
 • Внесіть дані карти. Система попросить ввести номер карти, на яку ви бажаєте отримати кредит. Карта проходить верифікацію через ваш банк, тому вказуйте лише власну карту. Внесення чужої карти буде розцінено як спроба отримання грошових коштів, через надання недостовірних даних  і ви будете заблоковані для отримання кредитів в нашій системі.
 • Отримайте рішення. Після заповнення анкети, система або сповістить вам про рішення “кредит погоджено / кредит не погоджено”. Всі рішення приймаються онлайн автоматично. Ми не телефонуємо клієнту.
 • Підпишіть електронний договір. У випадку позитивного рішення про видачу онлайн кредиту, вам направлено смс для введення під електронним договром. Погоджуючись з договром, Ви підписуєте його електронним підписом, що має силу власноручного підпису, згідно Закону України про електронну комерцію.
 • Отримайте кошти. Після підписання договору, кошти будуть перераховані на зазначену вами банківську карту.

Оберіть зручний для Вас варіант :

варіант 1 (особистий кабінет) У особистому кабінеті, ви можете обрати пункт “погашення кредиту” і ввести номер будь-якої банківської карти, з якої бажаєте погасити кредит. Коштів на карті повинно бути достатньо для погашення кредиту. Кредит буде погашено в режимі онлайн.

варіант 2 ( картою через сайт ) Якщо ви з якигось причин не можете увійти в кабінет, наприклад гасите за іншу особу, ви можете обрати меню «оплатити» в верху сайту і ввести номер договору по якому проводите оплату, та номер карти з якої проводите оплату. Якщо не знаєте номер договору, можете його дізнатися за телефоном гарячої ліції (800)750325

варіант 3 ( баківське відділення ) У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі, Ви можете здійснити платіж по наступних реквізитах

ЄДРПОУ: 40660160 р/р 26502015460401 в ПАТ «Альфа-Банк» МФО 300346

При цьому у призначенні платежу обов’язково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника.  Кредит буде погашено на протязі 3 днів, в залежності від банку.

В чому особливість сервісу і чим кредити онлайн відрізняються від класичних банківських ?

 • Анкета. Будь-який кредит починається з анкетних даних позичальнака. Проте на відміну від банківського кредиту, нашу анкету Ви заповнюєте в електронному вигляді, сидячи вдома.
 • Оцінка. На основі анкетних даних, а також інформації, отриманої з зовнішніх відкритих баз, ми проводимо оцінку можливості видачі коштів. На відміну від банківської оцінки, наша відбувається автоматично в режимі онлайн.
 • Рішення. Ви отримаєте рішення кредит “погоджено” чи “не погоджено” відразу після заповнення анкети.
 • Договір. Як і при отриманні будь-якого кредиту, необхідно підписати договір. Проте на відміну від класичного банківського кредиту, сервіс MrMoney дозволяє підписати договір електронним підписом, який, згідно закону “Про електронну комерцію” прирівнюється до власноручного.
 • Видача. Відразу після підписання договору, кошти будуть перераховані на вказану в анкеті банківську карту.
 • Погашення. Повернення кредиту необхідно здійснити в будь-який час, не пізніше дати погашення одним з трьох варіатів (банківська карта, платіжний термінал, банківське відділення).
 • Новий кредит. Повторний онлайн кредит можна отримати відразу після погашення поточного. По кожному позичальнику рахується індивідуальний рейтинг від MrMoney. Чим більше кредитів, які погашено вчасно, тим вищий Ваш рейтинг, чим більший рейтинг, тим вигідніші умови отримання наступних кредитів.

Як оформити заявку на кредит?

Перейдіть в особистий кабінет. Зареєструйтесь, слідуючи інструкціям. Виберіть суму кредиту і термін, використовуючи кредитний калькулятор. Заповніть електронну анкету, вказавши ваші дані. Вкажіть номер банківської карти, на яку хочете отримати кредит. Підтвердіть згоду з договором, ввівши смс. Це все. Кошти посуплять на карту на протязі 2-3 секунд.

Яку суму кредиту можна отримати?

Мінімальна сума становить 100 грн. Максимальна сума першого кредиту – 3 000 грн. При отриманні наступних кредитів, максимальна сума залежить від індивідуального рейтингу і становить до 5 000 грн.

Які документи необхідні для отримання кредиту від MrMoney?

При оформленні першого кредиту, вам необхідно заповнити дані паспорту та ідентифікаційного коду. Також, при першому отриманні вам необхідно вказати банківську карту на яку будуть перераховані кошти. При наступних оформленнях, ви можете використовувати дані, які будуть збережені.

На яку карту можна отримати кредит?

На будь-яку карту українських банків, що видана на ваше ім’я. Кредит не може бути виданий на віртуальну карту, а також на карту іноземних банків.

Чи можна отримати кредит від MrMoney, при відкритих кредитах в інших організаціях?

Так можете. Проте ви не зможете отримати кредит, якщо в інших організаціях є кредити які ви навмисно не платите.

Чи можна отримати декілька кредитів в MrMoney?

Ні, Ви можете отримати одночасно лише 1 кредит на себе чи члена своєї сім’ї. Відразу після погашення діючого кредиту, Ви можете отримати наступний.

Чи можна логнувати кредит?

Так можна, оплативши проценти за користування кредитом.

Відмова в отриманні кредиту. Чому?

Найпоширенішими випадками відмови є вік (до 18 і після 60), негативна кредлитна історія, а також неправдиві дані в анеті.

Як дізнатись причину відмови в отриманні кредиту?

Рішення приймаються програмно на основі багатьох чинників, томі простої відповіді чому отримано відмову не існує. Оператори гарячої лінії не володіють інформацією про причини відмови.

Як дізнатись рішення по кредиту?

Рішенння Ви отримаєте відразу після заповнення анкети, перед підписанням договору в особистому кабінеті.

Як відмовитись від кредиту?

Ви можете відмовитись від отримання кредиту в будь-який момент до підписання договору. Якщо Ви вже отримали кредит, Ви можете його погасити достроково без будь-яких штрафних санкцій.

Як швидко видається кредит?

Середній час на отримання першого кредиту 7 хвилин, 6 з яких Ви заповнюєте анкету. Середній час на отримання наступних кредитів – 2 хвилини. Середній час на прийняття системою рішення, після заповнення анкети — 2 сек.

На скільки безпечно вводити дані банківської карти?

Ви не вводите дані карти на сайті MrMoney. Якщо ви звернете увагу на силку, то ви вводите і верифікуєте свою карту на платіжному сервісі WayForPay, який володіє необхідними ліцензіями, згідно стандартів захисту PСI DSS.

Карта не прив′язується. Які причини?

 1. Не вірно введений cvv код. CVV код – це 3 цифри, які записані на звороті карти вкінці стрічки для підпису.
 2. У Вас на карті недостатньо коштів. Для перевірки чи карта належить саме Вам, система блокує суму від 1 до 99 коп. Якщо на карті менше 1 грн, то система не може перевірити карту.
 3. Ви не отримали смс. Карту верифікує (перевіряє) Ваш банк. Для цього він направляє Вам на телефон, що Ви вказували при отриманні карти смс з заблокованою сумою. Якщо Ви не отримали смс, то Вам необхідно з’ясувати у Вашому банку, чому не надходять смс. Можливо відключено смс-банкінг.
 4. Ваша карта належить Приват Банку. Дуже часто саме Приват Банк не верифікує карту. Спробуйте використати карту іншого банку.

Що таке електронний підпис?

Згідно ЗУ «Про електронну комерцію» – це алфавітно-цифрова послідовність символів, яка ідентифікує Вас в сервісі. Простими словами, це Ваші дані які Ви внесли в анкету чи використали при реєстрації ( наприклад Ваш телефон і email ). Електронний підпис, згідно ЗУ «Про електронну комерцію» вважається аналогом власноручного підпису.

Як ознайомитись з умовами кредитного договору?

Після заповнення анкети, у випадку позитивного рішення, система запропонує ознайомитись з умовами кредитного договору. На даному етапі, Ви можете відмовитись від отриманеня кредиту. Також, Ви можете ознайомитись з шаблоном кредитного договору на нашому сайті в розділі “документи”.

Як погасити кредит?

варіант 1 (особистий кабінет) У особистому кабінеті, ви можете обрати пункт “погашення кредиту” і ввести номер будь-якої банківської карти, з якої бажаєте погасити кредит. Коштів на карті повинно бути достатньо для погашення кредиту. Кредит буде погашено в режимі онлайн.

варіант 2 ( картою через сайт ) Якщо ви з якигось причин не можете увійти в кабінет, наприклад гасите за іншу особу, ви можете обрати меню “оплатити” в верху сайту і ввести номер договору по якому проводите оплату, та номер карти з якої проводите оплату. Якщо не знаєте номер договору, можете його дізнатися за телефоном гарячої ліції (800)750325

варіант 3 ( баківське відділення ) У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі, Ви можете здійснити платіж по наступних реквізитах

ЄДРПОУ: 40660160 р/р 26502015460401 в ПАТ «Альфа-Банк» МФО 300346

При цьому у призначенні платежу обов’язково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника.  Кредит буде погашено на протязі 3 днів, в залежності від банку.

Не встигаєте погасити кредит вчасно.

Ви можете в своєму особистому кабінеті пролонгувати кредит, оплативши лише проценти по діючому кредиту.

Якщо у вас виникли фінансові проблеми з погашенням, вам необхідно повідомити нас. Ми спробуємо знайти рішення реструктуризації заборгованості в індивідуальному порядку і не будемо передавати справу в колекторську компанію.

Мені телефонували з офісу містер мані і занадто жорстко вимагали повернути кредит

До 15-го дня прострочки з вами будуть звязуватись менеджери компанії Містер Мані. Вони нагадуватимуть про необхідність погашення, а також пропонуватимуть варіанти реструктуризації, у випадку неможливості погасити. Менеджери будуть спілкуватися лояльно і при бажанні позичальника, ми завжди знаходимо варіанти реструктуризації.

Після 15-го дня прострочки кредит буде переданий по комісійному договору на відпрацювання одній з колекторських компаній. Колекторські компанії працюють не так лояльно, згідно своїх правил, тому наполегливо просимо не допускати прострочки більше 15 дня. Це не вигідно ні нам ні вам.