телефон Містер Мані 0(800)750-395

Питання і відповіді.

Як оформити заявку на кредит?

Перейдіть в особистий кабінет. Меню "Вхід". Зареєструйтесь, слідуючи підказкам. Виберіть суму кредиту і термін, використовуючи кредитний калькулятор. Заповніть електронну анкету, вказавши ваші дані. Вкажіть номер банківської карти, на яку хочете отримати кредит. Підтвердіть згоду з договором, ввівши sms. Це все. Кошти посуплять на карту протягом 2-3 секунд.

Яку суму можна отримати?

Які документи необхідні для отримання кредиту?

На яку карту можна отримати кредит?

Як швидко я отримаю гроші?

Чому відмова в отримання кредиту?

Чи можна отримати кілька кредитів одночасно?

Чи можна отримати кредит з поганою кредитної історією?

Як оплатити кредит?

Для погашення кредиту існує кілька способів: 1) особистий кабінет; 2) з головної сторінки сайту за номером договору; 3) в банку, терміналі самообслуговування, з вашого інтернет-банку за реквізитами; Деталі як погасити кредит в розділі Як повернути кредит або в оператора підтримки.

Як продовжити / пролонгувати кредит?

Чи можна достроково оплатити кредит?

Що буде, якщо я не оплачу кредит вчасно?

Якщо ви не встигаєте закрити кредит в зазначений термін, за кожен день прострочки буде нараховуватися ставка з розрахунку простроченого кредиту. Це 3% в день. А саме 30грн з кожної 1000 грн кредиту. Тому, якщо не можете погасити всю суму заборгованості, необхідно оплатити лише відсотки, пролонгувавши строк кредиту. При лонгації кредиту, відсоткова ставка залишається на поточному рівні.

Що таке електронний підпис?

Згідно ст. 12 ЗУ «Про електронну комерцію» - це алфавітно-цифрова послідовність символів, за допомогою яких Ви можете підтвердити свою особу, здійснюючи операції в інтернеті. Електронний підпис прирівнюється в власноручного підпису.

Що таке CVV-2 код і навіщо його вводити?

Не вдається привязати банківську карту.

Не можу зробити фото.

Не заходить в особистий кабінет.

  • получения кредита
  • погасити кредит
  • просрочка
  • технічні питання
отримати кредит