телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит онлайн на карту Приват Банку

Що таке кредит онлайн

💸 Кредит онлайн - це невелика позика, яку можна взяти прямо в інтернет на карту 💳 будь-якого українського банку. Сума онлайн кредиту 💵 від 500 до 6 000 грн, термін позики 📆 до 30 днів.

Кредит на вашу банківську карту

Для отримання онлайн займу немає необхідності оформляти окрему карту.
Немає необхідності навіть відвідувати відділення банку.
Достатньо заповнити онлайн анкету на сайті і отримати гроші на будь-яку діючу банківську карту.
Банківська ката повинна належати позичальнику.

отримати гроші на карту в 3 кроки

 • сумма кредита

  Оберіть суму і термін

 • анкета на кредит

  Заповніть онлайнанкету

 • кредит на карту

  Отримайте кошти на карту

Чому Mister Money

Mister Money 🥇 - технологічний сервіс видачі кредитів онлайн на карту. Ми видамо позику на вашу карту максимально швидко 🚀 і комфортно 👍. У вас не буде необхідності готовити пакет дукоментів, тільки ввести в анкеті дані паспорта та ІПН. ❌ Ми не вимагаємо додаткових контактів. ❌ Наші менеджери не будуть в ручному режимі вивчати заявку і дзвонити вам з уточнюючими запитаннями. ✔️ Ви отримаєте гроші вже через 4-5 хвилин.

Всі процеси онлайн і автоматичні

Розрахунок кредиту, прийняття рішення, підписання договору, зарахування грошей на карту - все онлайн автоматично.

Працюємо круглодобово 24*7*365

В ночі, в вихідний, в святвоий день... Сервіс MisterMoney працює завжди.

Знижки для постійних клієнтів.

Чим довше ви з нами, тим вигідніші умови ми запропонуємо. Зниження ставки до 1.3%, збільшення суми до 6 тис.

Продовження терміну кредиту

Не встигаєте оплатити в термін? Сплатіть тільки відсотки за користування і кредит буде продовжений на аналогічний термін.

спробуйте зараз

І отримайте кошти на вашу картку вже через 4-5 хвилин.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Швидко гроші Кеш кредит Мікрозайм

📆Термін кредиту

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення строку, Ви можете продовжити договір ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжений, то нова дата погашення 29 жовтня. Для продовження терміну погашення необхідно сплатити лише нараховані відсотки. Продовжувати термін погашення можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні терміну не збільшується.

... Більше

➗Процентна ставка

Відсоткова ставка при першому отриманні дорівнює 1.7%. При наступних оформленнях, ставка зменшується до 1.6%, а потім до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували на скільки своєчасно оплачували.

... Більше

☢️Прострочена заборгованість

З метою недопущення прострочення, позичальнику, після закінчення терміну, додатково надається 3 дні грейс-періоду, протягом якого ставка не збільшується. По закінченню грейс-періоду, ставка збільшується. Не допускайте прострочень. Якщо немає грошей для повного погашення заборгованості, пролонгуйте кредит, оплативши лише нараховані відсотки.

... Більше

Містер Мані: отримати кредит на карту ПриватБанку за 5 хвилин.

Багато наших клієнтів хочуть отримувати кредити саме на картку Приватбанку. Ми легко надаємо їм таку можливість. Взяти кредит онлайн на картку ПриватБанку - одна з наших основних послуг. Чому обирають саме ПриватБанк:

 • найбільший банк в Україні;
 • перейшов у державне володіння;
 • карти Приватбанку складають найбільшу частину платіжних карток в українському банківському секторі;
 • більшість ФОП та бізнесу обслуговуються в Приватбанку;
 • один з найбільш зручніших сервісів онлайн-банкінгу;
 • один з найнадійніших банків;

Онлайн кредит на карту в самому ПриватБанку

Маючи карту ПриватБанку, ви завжди можете отримати кредит у самому Приваті. В Інтернет на веб-сайті банку є можливість швидко оформти позику на карту.

Отримати кредит в ПриватБанку можуть клієнти банку, які мають кредитну чи дебетну карту.

Миттєва позика на карту ПриватБанку від Містер Мані

Наші клієнти можуть отримати миттєві позики від сервісу Містера Мані на будь-які їх картки в ПриватБанк. Ми не обмежуємо своїх клієнтів щодо приналежності карток до тих чи інших банків. Тим не менше кількість позик оформлених на карти ПриватБанку є переважаючою.

Будь який швидкий займ від Містер Мані ви можете отримати на карту ПриватБанку!

Інформація про компанію

ТОВ "М-р МАНІ". ЕДРПОУ 40660160, адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлав Гавела, 4.
Діюче Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане НКФП 25.04.2017.
Витяг із ДРФУ НБУ від 13.03.2024 з надання фінансової послуги на підставі ліцензії «Надання коштів та банківських металів у кредит»..
Повна юридична інформація тут

Інформація про фінансову послугу

Сервіс Mister Money надає короткострокові кредити онлайн на карту.
Мінімальна сума кредиту складає 500 грн, максимальна - 8000 грн.
Мінімальний термін для погашення - 3 дні. Максимальний термін першого платежу оплати відсотків - 30 днів. Максимальний термін погашення позики - 90 днів.
Максимальна реальна річна ефективна відсоткова ставка, розрахована, відповідно до Постанови НБУ №16, згідно графіку платежів складає - 22814% (приклад розрахунку).
Повна інформація про фінансову послугу тут. Роз'яснення та приклади тут

Попередження про можливі наслідки


Товариство з обмеженою відповідальністю «МІСТЕР МАНІ» (надалі за текстом – Кредитодавець) цим повідомленням інформує та попереджає споживачів фінансових послуг про можливі наслідки в разі користування споживчим кредитом (надалі – Кредит).
Сума (ліміт), на яку(ий) може бути наданий Кредит:
Мінімальна сума кредиту згідно кредитного договору 500 грн, а максимальна сума першої позики для позичальника – 5000 грн. У випадку своєчасного обслуговування боргу, максимальна сума на наступні позики може бути збільшена до 8000 грн.
Періодичність погашення Кредиту та строк користування:
Кредит видається на 90 днів з періодичною оплатою відсотків, яка залежить від параметрів продукту з максимальним терміном періоду в 30 днів.
Максимальна процентна ставка протягом дисконтного періоду складає 1.5%, максимальна процентна ставка, протягом базового періоду складає 1.5%.
Інформація про додаткові та супутні послуги, уключаючи послуги кредитних посередників та третіх осіб:
• Відсутні будь-які платежі за супровідні послуги та додаткові/супутні послуги.
Витрати по кредиту становлять тільки нараховані відсотки.
• Максимальний розмір загальних витрат за кредитом, (ЗВСК), згідно графіку, буде досягнуто, при умові отримання максимальної суми (ЗРК) 8000 грн., при умові, що дисконтний період було визначено на мінімальних 3 дні, а також припущення, що дисконтний період не буде продовжено з максимальною дисконтною ставкою 1.5% буде рівний сумі нарахованих процентів за весь період, а саме 8000*1.5%*3+8000*1.5%*(90-3)=10800грн.
• Мінімальний розмір загальних витрат за кредитом (ЗВСК), згідно графіку, буде досягнуто, при умові отримання мінімальної суми (ЗРК) 500 грн., при мінімальній ставці 1.3% на термін 3 дні і складе 500*1.3%*3=19.5 грн.
• Максимальна загальна вартість кредиту (ЗВК), згідно графіку, буде досягнута, при умові отримання максимально можливої суми (ЗРК) 8000 грн., при максимальній дисконтній ставці 1.5% на мінімальний дисконтний термін 3 дні з поверненням кредиту в останній день, тобто через 90 днів. ЗВК складе 8000+8000*1.5%*3+8000*1.5%*(90-3)=18800 грн.
• Мінімальна загальна вартість кредиту (ЗВК), згідно графіку, буде досягнута, при умові отримання мінімальної суми (ЗРК) 500 грн., при мінімальній дисконтній ставці 1.3% на термін 3 дні. ЗВК складе 500+500*1.3%*3=519.5грн.
• Максимальна реальна річна ефективна ставка, розрахована, відповідно до Постанови НБУ №16, згідно графіку, буде досягнута, при умові вибору максимального терміну дисконтного періоду 30 днів, та максимальній дисконтній ставці 1.5% і максимальній базовій ставці 1.5% а також припущенні, що дисконтний період не буде продовжено, з поверненням кредиту в останній день, тобто через 90 днів і складе 22814%.
• Максимальна реальна річна ефективна ставка, розрахована, відповідно до Постанови НБУ №16, при умові дострокового погашення кредиту, буде досягнута, при умові максимальної дисконтної ставки 1.5 і погашенням суми кредиту і нарахованих відсотків, наступного дня за днем отримання і скаде 22814%.
Після закінчення обраного клієнтом терміну дисконтного періоду (від 3 до 30 днів) оплачуються нараховані на дату відсотки.
Тіло кредиту + нараховані відсотки необхідно оплатити не пізніше, чим через 90 днів.

Порядок дій споживача у випадку несанкціонованого доступу або зміни його інформації в системах дистанційного обслуговування Кредитодавця:
У випадку несанкціонованого доступу або зміни інформації споживача в системах дистанційного обслуговування Кредитодавця, споживач повинен негайно звернутись до Кредитодавця одним з наступних способів:
Кредитодавця одним з наступних способів:
• шляхом направлення листа за адресою: 03067, м.Київ, бульвар Вацлав Гавела, 4;
• шляхом направлення електронного листа на e-mail: info@mrmoney.com.ua;
• зв’язавшись за номером телефону: 0(800)750-395 (безкоштовно з будь - яких телефонів по Україні з 9:00 по 18:00 в робочі дні).

Порядок та процедура захисту персональних даних споживачів:
Кредитодавець здійснює обробку персональних даних споживача відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою укладення та виконання правочину (електронного договору), стороною якого є споживач чи для здійснення заходів, що передують укладенню правочину на вимогу споживача.
Реєструючись в інформаційно-телекомунікаційній системі Кредитодавця та проставляючи відповідну відмітку, споживач підтверджує те, що ознайомлений з «Повідомленням про обробку персональних даних клієнтів ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІСТЕР МАНІ», розміщеним за посиланням, та згоден на передачу і отримання інформації до та з БКІ, а також від операторів мобільного зв'язку» (далі – Повідомлення), а також підтверджує, що ознайомлений з метою обробки персональних даних, зазначених у вказаному Повідомленні, правами, наданими йому як суб’єкту персональних даних згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та використання його персональних даних Кредитодавцем. Споживач може добровільно надати Кредитодавцю згоду на обробку своїх персональних даних з метою отримання рекламно-інформаційних матеріалів або з іншою зазначеною метою.

Наслідки для споживача в разі користування Кредитом:
За користування Кредитом споживач виплачує Кредитодавцю проценти в розмірі, визначеному в електронному договорі.
Сума Кредиту, процентів за користування Кредитом, неустойки (за наявності) підлягають безготівковому перерахуванню на поточний рахунок Кредитодавця у строки, встановлені електронним договором та чинним законодавством України.
Графік платежів містить розрахунок всіх платежів за договором (в тому числі суми Кредиту, процентів за користування кредитом), оновлюється в особистому кабінеті споживача і є невід'ємною частиною електронного договору. Інформація про факт наявності кредитного договору між споживачем та кредитодавцем, розмір грошових зобов’язань та стан їх виконання передається до одного чи декількох бюро кредитних історій.

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов'язків згідно електронного договору, уключаючи прострочення виконання зобов'язань зі сплати платежів, а також розмір неустойки, процентної ставки, які застосовуються чи стягуються при невиконанні зобов'язання за договором:
У випадку, якщо Позичальник не повернув суму кредиту у визначений Договором строк, або не сплатив проценти за користування кредитними коштами у визначений Договором строк, Кредитодавець має право вимагати від Позичальника дострокового повернення кредиту та сплати процентів за користування кредитом, а також у будь-який час без додаткового погодження із Позичальником має право відступити свої права (продати право вимоги) за цим Договором третій особі, або укласти договір про надання юридичних послуг стягнення заборгованості та інших договорів. При цьому повідомити Позичальника у передбачені законом терміни і передбачені договором спосіб. Також Позичальник надає розпорядження та свою згоду Кредитодавцю на списання грошових коштів з карти на яку було видано кредит, яку він зареєстрував в особистомукабінеті. При цьому Позичальник має право відмовитись від такого списання у особистому кабінеті.

Вплив порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту на кредитну історію споживача:
Порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію споживача, а також ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Інформація щодо вимог придбання будь-яких товарів чи послуг від Кредитодавця або спорідненої чи пов'язаної з ним особи, як обов'язкову умову надання Кредиту: Кредитодавцю забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Кредитодавця або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання Кредиту.

Інформація щодо прав споживача розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ:
Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

Можливість Кредитодавця за власною ініціативою вносити зміни до укладених зі споживачем електронних договорів:
Кредитодавець може вносити зміни до укладених зі споживачем договорів лише за згодою споживача.

Можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації:
Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів в особистому кабінеті або безпосередньо звернутись до Кредитодавця одним із таких способів:
• шляхом направлення листа за адресою: 03067, м.Київ, бульвар Вацлав Гавела, 4;
• шляхом направлення електронного листа на e-mail: info@mrmoney.com.ua;
• зв’язавшись за номером телефону: 0(800)750-395 (безкоштовно з будь - яких телефонів по Україні, сервіс працює цілодобово).

Інформація про можливі додаткові витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредитом:
• відсутні.

Умови пролонгації (продовження) Кредиту:
Кредитодавець не має права в односторонньому порядку продовжувати строк кредитування, установлений договором, та строк дії договору.

Умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів:
Договір може бути змінений або розірваний тільки за згодою Сторін, крім випадку одностороннього розірвання договору в порядку передбаченому кредитним договором.
Споживач має право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня укладення договору відмовитися від договору, розірвати чи припинити договір, без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. У такому випадку споживач зобов'язаний повернути суму отриманого Кредиту та нарахованих процентів за користування Кредитом відповідно до кількості днів користування. Про намір відмовитися від договору, розірвати чи припинити договір, споживач повідомляє Кредитодавця у письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронних підписів, електронних цифрових підписів, інших аналогів власноручних підписів у порядку, визначеному законодавством). Протягом 7 (семи) календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору, розірвання чи припинення договору про споживчий кредит, споживач зобов’язаний повернути Кредитодавцю грошові кошти, одержані згідно з електронним договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит. Наслідком таких дій (після виконання споживачем зобов’язання повернути суму отриманого Кредиту та нарахованих процентів за користування Кредитом відповідно до кількості днів користування) є припинення зобов’язань сторін за договором.
Кредитодавець має право у разі затримання Позичальником сплати будь-якого з платежів, вимагати повернення споживчого кредиту, строк виплати якого ще не настав, в повному обсязі, шляхом повідомлення споживача про дострокове припинення договору. При цьому договір вважається розірваним з моменту відправлення відповідного повідомлення, в тому числі на електронну пошту споживача, а споживач зобов’язаний здійснити оплату на користь Кредитодавця всієї суми кредиту та всіх нарахованих процентів за користування кредитом протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати відправлення повідомлення про дострокове припинення Договору.

Захисту прав споживачів

Якщо Ви маєте скаргу на діяльність компанії, роботу колекторів, хочете направити повідомлення щодо приналежності до осіб, що відносяться до захищеної категорії, просимо Вас направити звернення по форма зворотнього звязку або на E-mail: care@mrmoney.com.ua або за телефоном в робочі дні з 9:00 по 18:00 0(800)750-395
Ми гарантуємо оперативний розгляд скарги Директором компанії.
Якщо Ваше звернення залишилось не вирішеним, Ви можете звернутись до контролюючих органів - деталі тут