телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит онлайн на карту любого банку

Що таке кредит онлайн

Кредит онлайн - це кредит, який можна взяти в інтернет на карту будь-якого українського банку. Це невеликий кредит на короткий термін. Сума онлайн кредиту від 100 до 5 000 грн, термін кредиту до 30 днів.

Кредит на вашу банківську карту

Для отримання онлайн кредиту немає необхідності оформляти окрему карту. Немає необхідності навіть відвідувати відділення банку. Досить заповнити онлайн анкету на сайті і отримати гроші на будь-яку вашу діючу банківську карту.

отримати гроші на карту в 3 кроки

  • сумма кредита

    Оберіть суму і термін

  • анкета на кредит

    Заповніть онлайнанкету

  • кредит на карту

    Отримайте кошти на карту

Чому Mister Money

Mister Money - найтехнологічніший сервіс видачі кредитів онлайн на карту. Ми видамо кредит на вашу карту максимально швидко і комфортно. У вас не буде необхідності готовити пакет дукоментів, тільки ввести дані паспорта та ІПН. Ми не вимагаємо додаткових контактів. Наші менеджери не будуть в ручному режимі вивчати заявку і дзвонити вам з уточнюючими запитаннями. Ви отримаєте гроші вже через 4-5 хвилин.

Всі процеси онлайн і автоматичні

Розрахунок кредиту, прийняття рішення, підписання договору, зарахування грошей на карту - все онлайн автоматично.

Працюємо круглодобово 24*7*365

В ночі, в вихідний, в святвоий день... Сервіс MisterMoney працює завжди.

Знижки для постійних клієнтів.

Чим довше ви з нами, тим вигідніші умови ми запропонуємо. Зниження ставки до 1.3%, збільшення суми до 10 тис.

Продовження терміну кредиту

Не встигаєте оплатити в термін? Сплатіть тільки відсотки за користування і кредит буде продовжений на аналогічний термін.

спробуйте зараз

І отримайте кошти на вашу картку вче через 4-5 хвилин.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидкі гроші Містер Кеш Кредит з негативною кредитною історією

Термін кредиту

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення строку, Ви можете продовжити свій кредит ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжений, то нова дата погашення кредиту 29 жовтня. Для продовження кредиту необхідно сплатити відсотки за кредитом. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні кредиту зберігається рівною, тієї на яких умови Ви отримували початковий кредит.

... Більше

Процентна ставка

Відсоткова ставка при першому отриманні дорівнює 1.7%. При наступних кредитах ставка зменшується до 1.6%, а потім до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього кредитного рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували на скільки своєчасно оплачували.

... Більше

Прострочена заборгованість

З метою недопущення прострочення, позичальнику, після закінчення терміну, додатково надається 3 дні грейс-періоду, протягом якого кредит ще не вважається простроченим. У цей період рахується звичайна процентна ставка. По закінченню грейс-періоду, кредит переходить в статус прострочених і ставка збільшується. Не допускайте прострочень. Якщо немає грошей закрити кредит повністю, пролонгуйте кредит.

... Більше
Кредит онлайн на карту Приват Банку чи будь-якого українського банку

Кредит або позика на карту онлайн відрізняється від звичного банківського кредиту. Такий кредит дорожче банківського, але значно простіше в отриманні. Немає необхідності збирати документи, стояти в чергах, спілкуватися з банківськими співробітниками. Достатньо Вашого паспорту, ІПН, телефону, будь-якої банківської карти і доступу до інтернет. Процес оформлення від реєстрації до отримання грошей займає до 5 хвилин при першому заповненні заявки на кредит і 1-2 хвилини при повторних зверненнях. Онлайн кредит, або терміновий кредит або позика до зарплати не підходить вам, якщо необхідно отримати велику суму на довгий термін. Але якщо гроші потрібні терміново на термін до 30 днів, кредит на карту онлайн - це оптимальне рішення.

Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація