телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит онлайн на карту любого банку

Що таке кредит онлайн

💸 Кредит онлайн - це невелика позика, яку можна взяти прямо в інтернет на карту 💳 будь-якого українського банку. Сума онлайн кредиту 💵 від 100 до 5 000 грн, термін позики 📆 до 30 днів.

Кредит на вашу банківську карту

Для отримання онлайн займу немає необхідності оформляти окрему карту.
Немає необхідності навіть відвідувати відділення банку.
Достатньо заповнити онлайн анкету на сайті і отримати гроші на будь-яку діючу банківську карту.
Банківська ката повинна належати позичальнику.

отримати гроші на карту в 3 кроки

  • сумма кредита

    Оберіть суму і термін

  • анкета на кредит

    Заповніть онлайнанкету

  • кредит на карту

    Отримайте кошти на карту

Чому Mister Money

Mister Money 🥇 - технологічний сервіс видачі кредитів онлайн на карту. Ми видамо позику на вашу карту максимально швидко 🚀 і комфортно 👍. У вас не буде необхідності готовити пакет дукоментів, тільки ввести в анкеті дані паспорта та ІПН. ❌ Ми не вимагаємо додаткових контактів. ❌ Наші менеджери не будуть в ручному режимі вивчати заявку і дзвонити вам з уточнюючими запитаннями. ✔️ Ви отримаєте гроші вже через 4-5 хвилин.

Всі процеси онлайн і автоматичні

Розрахунок кредиту, прийняття рішення, підписання договору, зарахування грошей на карту - все онлайн автоматично.

Працюємо круглодобово 24*7*365

В ночі, в вихідний, в святвоий день... Сервіс MisterMoney працює завжди.

Знижки для постійних клієнтів.

Чим довше ви з нами, тим вигідніші умови ми запропонуємо. Зниження ставки до 1.3%, збільшення суми до 10 тис.

Продовження терміну кредиту

Не встигаєте оплатити в термін? Сплатіть тільки відсотки за користування і кредит буде продовжений на аналогічний термін.

спробуйте зараз

І отримайте кошти на вашу картку вче через 4-5 хвилин.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидкі гроші Містер Кеш Кредит з негативною кредитною історією

📆Термін кредиту

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення строку, Ви можете продовжити договір ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжений, то нова дата погашення 29 жовтня. Для продовження терміну погашення необхідно сплатити лише нараховані відсотки. Продовжувати термін погашення можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні терміну не збільшується.

... Більше

➗Процентна ставка

Відсоткова ставка при першому отриманні дорівнює 1.7%. При наступних оформленнях, ставка зменшується до 1.6%, а потім до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували на скільки своєчасно оплачували.

... Більше

☢️Прострочена заборгованість

З метою недопущення прострочення, позичальнику, після закінчення терміну, додатково надається 3 дні грейс-періоду, протягом якого ставка не збільшується. По закінченню грейс-періоду, ставка збільшується. Не допускайте прострочень. Якщо немає грошей для повного погашення заборгованості, пролонгуйте кредит, оплативши лише нараховані відсотки.

... Більше
Кредит онлайн на карту Приват Банку чи будь-якого українського банку

Позика на карту онлайн відрізняється від звичного банківського кредиту. Ставка по інтернт-позиці вища ніж ставка по банківському кредиту, але отримати таку позику набагато простіше. Немає необхідності збирати документи, стояти в чергах, спілкуватися з банківськими співробітниками. Достатньо Вашого паспорту, ІПН, телефону, будь-якої банківської карти і доступу до інтернет. Процес оформлення від реєстрації до отримання грошей займає до 5 хвилин при першому заповненні заявки і 1-2 хвилини при повторних зверненнях. Онлайн кредит не підходить вам, якщо необхідно отримати велику суму на довгий термін. Але якщо гроші потрібні терміново на термін до 30 днів, кредит на карту онлайн - це оптимальне рішення.

Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація