Про онлайн кредити. Міф чи правда.

By: admin0 comments

  1. Онлайн кредит — це кредит до зарплати. Це, швидше міф чим правда. В Україні значна частина онлайн кредитів видається позичальникам або які не хочуть тратити час на банківські кредити, або яким відмовили у кредиті в банку. В будь-якому випадку позичальник не отримує ці кошти до дня виплати заробітної плати, а на довший термін.
  2. Ставка по онлайн кредиту занадто висока і мікрофінансові компанії заробляють фантастичні гроші. Це міф. Деякі псевдофінансисти рахують ставку по онлайн кредиту в річному вираженні і порівнюють її з класичними банківськими кредитами, що видаються на термін 1-3 роки. Так робити категорично не вірно.  В сьогоднішніх реаліях ставка є цілком виправданою і хочемо ми чи ні, але зменшуватись не буде.
  3. Ставка за перший займ =0%. Це міф. Ставка справді в деяких мікрофінах рівна 0% на перший кредит, але якщо уважно почитати умови договору, то при найменшій прострочці, процента ставка не просто зростає, а донараховуються проценти за всі дні, коли вона була нульовою. Тому з нульовою ставкою потрібно бути акуратним. Ми вважаємо, що це не зовсім правильна стратегія.
  4. Кредит в мікрофінансовій компанії можна отримати, навіть з поганою кредитною історією. Скоріше правда. Особливо, якщо кредитна історія заплямлена довгостроковими чи іпотечними банківськими кредитами, мікрофінансові компанії не сильно на це звертають увагу.
  5. Мікрофінансові кредити — це кредити для тих, хто не вміє рахувати гроші. Міф. В основному такі кредити отримують «продвинута» частина  населення які добре орієнтуються в сучасних технологіях і однозначно вміють рахувати гроші. Також, такі позичальники, добре вміють рахувати і свій час, потрачений на оформлення банківського кредиту.
  6. Мікрофінансові компанії навмисно заганяють позичальника в прострочку, щоб отримати більше коштів. Міф. Робота з повернення заборгованості досить складна і дорога для мікрофінансової компанії. В 99% випадків, мікрофіни самостійно не працюють з позичальниками з прострочкою, а передають таких позичальників колекторським компаніям.
  7.  Можна не платити мікрофінансовій компанії. Нічого не зроблять. Міф. Методи і можливості впливу з повернення заборгованості аналогічні банківським.

Related post

Leave A Comment