Кредит онлайн в Україні.

Отримати кредит в інтернеті, дорого чи зручно. На початку 2000-х років існував міф, що повноцінна електронна комерція в державі запрацює лише після прийняття законів про електронну комерцію та цифровий підпис. Однак навіть після прийняття цих законів, ривка цифрової економіки не відбулося. При цьому слід визнати, що все ж прийняття Закону України про електронну комерцію дало певний поштовх розвитку онлайн сервісів, таких, які раніше ми сприймали виключно в офлайновом сегменті прийняття рішень: фізична присутність клієнта, сканування документів при оформленні угоди, ручне заповнення анкети та інші пережитки бюрократії.
Однією з таких, в минулому, надформалізованої фінансової послуги було отримання будь-якого споживчого кредиту. І сьогодні, більшість з нас, отримання кредиту не уявляють без відвідування банку, особистої співбесіди з менеджером і заповненням маси документів. Проте, в Україні вже сьогодні доступні сервіси, які дозволяють отримати грошові кошти в кредит за 5 хвилин, сидячи перед екраном ноутбука. Одним з таких сервісів являється www.MrMoney.com.ua

PDL в світі.

Ринок PayDayLoan (кредитування до зарплати) через інтернет давно успішно функціонує в багатьох країнах. Наприклад, в США оборот PDL становить 10 млрд $, в Англії 3 млрд. $. Український ринок ледве сягає 300-400 млн.грн. І лише 9% населення України знають про таке кредитування.

Як отримати кредит в інтерент.

Для клієнта сервіс виглядає надзвичайно просто. Необхідно відвідати сайт кредитної організації, заповнити онлайн анкету і одразу ж отримати кошти на свою банківську карту. Такі кредити трохи відрізняються від звичного споживчого кредиту ставкою, сумою і терміном. Сума менша, ставка вища, термін до 1 міс. І це логічно. Не дарма ці кредити отримали назву «до зарплати». Вони не підходять для клієнтів, які хочуть отримати кошти, наприклад на покупку авто з розрахунку повернення через рік. Кредити «до зарплати» цікаві у випадках, коли виникла незапланована потреба в грошах і не вистачає від кількасот до кількох тисяч гривень до зарплати. А позичати у «сусіда» не хочеться. Погашення такого кредиту відбувається теж просто — або це оплата на сайті кредитної організації з карти, або оплата в платіжному терміналі. Тобто максимальна простота і зручність.

Leave a Reply

Your email address will not be published.