телефон Містер Мані 0(800)750-395

Отримати кредит на карту швидко

Швидкий кредит

Швидкий кредит - це кредит, який можна отримати в інтернет на вашу карту будь-якого банку. Для отримання кредиту, достатньо просто заповнити онлайн заявку і в разі успішного погодження, гроші будуть перераховані в режимі онлайн.

Кому підхрдить швидкий кредит ?

Кредит видається не невелику суму, до 8000 грн. на короткий термін, до 30 днів. Ціна швидкого кредиту вища чим банківський і становить від 1.3% до 1.5% в день. Тому швидкий кредит вигідно отримувати тим, кому потрібно взяти невелику суму коштів на короткий термін і в найблищий час їх можна буде повернути.

отримати кредит в 3 кроки

 • сумма кредита

  Оберіть суму і термін

 • анкета на кредит

  Заповніть онлайн анкету

 • кредит на карту

  Отримуйте переказ на карту

Чому швидкий кредит оформляють в Mister Money

Mister Money - єдиний 100% онлайн сервіс швидкого кредитування. Ми не будемо вам телефонувати щоб уточнити якусь інформацію. Ми не будемо брати паузу подумати. Ми не будемо вимагати додаткових документів, окрім даних паспорту і ідентифікаційного коду. Ми зарахуємо кошти миттєво після підписання онлайн договору.

Всі процеси автоматичні

Розрахунок суми, перевірки, рішення, підписання договору, перерахування грошей на карту - все автоматично.

Працюємо 24/7

Вам не потрібно підлаштовуватись під час, коли отримати і коли погасити. Ми працюємо завжди. І днем, і вночі, і в вихідний, і в святковий.

Постійні клієнти

Якщо Ви будете отримувати кредити і в майбутньому, ми будемо винагороджувати вас зменшенням ставки і збільшенням суми кредиту.

Не вистачило коштів оплатити

Ви можете продовжити термін кредиту на такий самий срок, оплативши в кінці лише проценти за користування позикою.

спробуйте зараз

І отримайте кошти через 5-6 хвилин.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Кеш кредит Кредит з негативною кредитною історією Мікрозайм

Швидкий кредит в МФО

Коли гроші потрібні швидко, в нагаді стають швидкі кредити від МФО. Швидкий кредит можна отримати за кілька хвилин з дому, сидячи за компютером або телефоном.

Переваги швидких кредитів

Швидкі кредити в інтернет мають певні переваги перед класичними банківськими кредитами і тому є доосить популярними в Україні:

 • Заявка на швидкий кредит оформляється на 100% в інтернет на сайті кредитного сервісу.
 • З допомогою кредитного сервісу MrMoney позика оформляється та видається цілодобово 24/7.
 • Кошти можна отримати на вашу банківську карту будь-якого банку відразу після заповнення заявки.
 • Всі процеси максимально автоматизовані, тому клієнт не буде отримувати дзвінків щодо уточнення інформації чи підтвердження даних.
 • Високотехнологічний скоринг обробляє великі масиви інформації за кілька секунд.

Швидкий кредит на банківську карту

Кошти можна отримати на вашу карту будь-якого банку.

Вам не потрібно відвідувати офіс компанії для отримання коштів. Після заповнення заявки і автоматичного скорингу, гроші будуть перераховані на карту, яку ви добавите в особистому кабінеті.

Погашення кредиту

 • Через особистий кабінет з банківської карти на яку було видано кредит чи з будь-якої банківської картки.
 • З головної сторінки сайту mister money розділу оплатити по номеру договору.
 • У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі через платіжний термінал або ваш інтернет-банк за реквізитами. ЄДРПОУ 40660160 ТОВ ФК «Містер Мані» Р/Р UA 68 300346 0000026502015460401 ПАТ «Сенс Банк» У призначенні платежу, будь ласка, вкажіть: "Погашення кредиту за Договором № хххх" (або код ІПН).
ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація