телефон Містер Мані 0(800)750-395

Отримати кредит на карту швидко

Швидкий кредит

Швидкий кредит - це кредит, який можна отримати в інтернет на вашу карту будь-якого банку. Для отримання кредиту, достатньо просто заповнити онлайн заявку і в разі успішного погодження, гроші будуть перераховані в режимі онлайн.

Кому підхрдить швидкий кредит ?

Кредит видається не невелику суму, до 5 000 грн. на короткий термін, до 30 днів. Ціна швидкого кредиту вища чим банківський і становить від 1.3 до 1.7% в день. Тому швидкий кредит вигідно отримувати тим, кому потрібно взяти невелику суму коштів на короткий термін і в найблищий час їх можна буде повернути.

отримати кредит в 3 кроки

  • сумма кредита

    Оберіть суму і термін

  • анкета на кредит

    Заповніть онлайн анкету

  • кредит на карту

    Отримуйте переказ на карту

Чому швидкий кредит оформляють в Mister Money

Mister Money - єдиний 100% онлайн сервіс швидкого кредитування. Ми не будемо вам телефонувати щоб уточнити якусь інформацію. Ми не будемо брати паузу подумати. Ми не будемо вимагати додаткових документів, окрім даних паспорту і ідентифікаційного коду. Ми зарахуємо кошти миттєво після підписання онлайн договору.

Всі процеси автоматичні

Розрахунок суми, перевірки, рішення, підписання договору, перерахування грошей на карту - все автоматично.

Працюємо 24/7

Вам не потрібно підлаштовуватись під час, коли отримати і коли погасити. Ми працюємо завжди. І днем, і вночі, і в вихідний, і в святковий.

Постійні клієнти

Якщо Ви будете отримувати кредити і в майбутньому, ми будемо винагороджувати вас зменшенням ставки і збільшенням суми кредиту.

Не вистачило коштів оплатити

Ви можете продовжити термін кредиту на такий самий срок, оплативши в кінці лише проценти за користування позикою.

спробуйте зараз

І отримайте кошти через 5-6 хвилин.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Кеш кредит Швидкий кредит Гроші в борг Споживчий кредит на картку Мікрозайм
Взяти кредит швидко.

Наш сервіс дозволяє отримати кредитні кошти не просто швидко, а миттєво. Якщо ви не хочете морочити голову банківському співробітнику і собі. Якщо вам необхідно кілька тисяч гривень на короткий термін. Вам потрібно оформити кредит в Містер Мані.

Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація