телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит на карту

від Mister Money

Сума кредиту, грн

100 грн 5,000 грн

Термін, днів

1 день 30 днів
ОТРИМАТИ КРЕДИТ
Кредит
0 грн
Проценти
10 грн
Всього
0 грн
Дата погашення
0

Взяти кредит на карту

Відгуки про Містер Мані

Ваші реальні коменти

Павло

18 жовтня 2020

Сервіс якісний. Технологічний. Ставка як у всіх. З кол.центром не спілкувався.

Ольга

10 жовтня 2020

Все круто. Так тримати. Особливо сподобалось, що не треба загружати документи.

Галина

09 жовтня 2020

Зробіть автоматичні довідки про закриття займу. Бо замовляти по телефону не зручно.

Види оплати

Оплата по номеру займу

Оплатити

Продовження терміну

лонгація кредиту

Лонгація

Якщо ви не можете оплатити заборгованысть повністю вчасно, оплатіть тільки проценти за користування і термін буде продовжено. При лонгації процентна ставка не збільшується.

реструктуризація кредиту

Реструктуризація

Якщо ви прострочили термін погашення і немає можливості оплатити, телефонуйте нам, можливі індивідуальні варіанти вирішення. Пам'ятаєте, при простроченні платежу ставка зростає.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидкі гроші Містер Кеш Кредит з негативною кредитною історією

Кредит на карту від mrMoney

чому обирають нас

Термін

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення терміну, ви можете продовжити свою позику ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо займ було оформлено 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжено, то нова дата погашення - 29 жовтня. Для логації терміну необхідно сплатити лише відсотки. Продовжувати позики можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при лонгації залишається на попередньому рівні.

... Більше

Процентна ставка

Відсоткова ставка на першу позику становить 1.7%. Наступних разів, ставка буде знижуватись до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як часто Ви користувались послугою та чи вчасних платежів.

... Більше

Прострочена заборгованість

З метою недопущення прострочки, позичальникові, після закінчення терміну, додатково надається 3 дні грейс-періоду, протягом якого позика ще не вважається простроченим. В цей період діє стандартна процентна ставка. Після закінчення грейс-періоду, договір переходить в статус прострочених і ставка збільшується. Не допускайте прострочення платежу. Якщо немає грошей оплатити повну заборгованість, завжди можна продовжити договір.

... Більше
Кредит на карту від Mister Money

Це кредит, який можна отримати онлайн прямо в інтернет на будь-яку банківську карточку України. Для отримання займу необхідно заповнити електронну анкету і гроші миттєво будуть перераховані на вашу карту. Такі позики ще називають мікрокредити, займи онлайн, швидкий, терміновий, кредит до зарплати.

Переваги роботи з Містер Мані:

 • Сама проста анкета. Параметри позики, контактна інформація, місце проживання, місце праці, номер документу, банківська карта. Це все. Без сканів документів, без паспорту, без контактів родичів, без іншої непотрібної інформації. Середній час заповнення анкети — 4 хвилини. Гроші прийдуть на карту миттєво.
 • Мінімум документів. При отриманні першої позики, необхідно вказати дані паспорту та ідентифікаційний номер. Це всі документи, які необхідні. Без довідок про доходи, без застави, без поручителів.
 • Автоматичне рішення. Ми не телефонуємо ні позичальнику ні родичам. Ми не цікавимось навіщо кошти. Ми не вимагаємо додаткових документів. Ми не беремо паузу подумати над рішенням. Ми приймаємо рішення через 2 секунди після заповнення анкети.
 • Зрозуміла і низька ставка. В плату по договору не включається жодних додаткових зборів, тільки сума, яку спочатку позичальник побачив в кредитному калькуляторі. Ми не пропонуємо клієнтам нульової ставки. А відповідно, не донараховуємо відсотки за весь період. Ми знижуємо ставку на кожному кроці, в залежності від того на скільки відповідально Ви виконуєте свої зобов'язання. Ставка для першої позики дорівнює 1.7%, наступний кредит 1.6%. Ставка для постійних клієнтів дорівнює 1.3%.
 • Цілодобово. Сервіс Містер Мані працює цілодобово 24 * 7 в робочі та вихідні. Ви не зможете на вихідних звязатися з підтримкою, але Ви без проблем зможете оформити або оплатити кредит.
 • Погашення день в день. При погашенні кредиту в особистому кабінеті, кредит закривається автоматично день в день. При погашенні в банку, гроші приходять нам на рахунок до трьох днів. Але навіть при погашенні через банк, ми рахуємо відсотки станом на момент погашення, а не надходження грошей нам на рахунок.
Як взяти позику на карту.

Отримати гроші можна круглодобово в будь-який час дня і ночі і вихідний і святковий день. Для отримання позики, необхідний паспорт, ІПН, мобільний телефон і банківська карта. Процес оформлення не складний. Просто слідуйте інструкціям системи.

 • Зайдіть в особистий кабінет, придумуєте логін і пароль, введіть номер телефону і отримуєте пароль підтвердження.
 • У кредитному калькуляторі повзунками вибираєте суму і термін кредиту. Система показує коли і скільки необхідно буде повернути.
 • Заповнюєте поля анкети (ПІБ, дату народження, інші). Вводите дані паспорта та ідентифікаційного номера.
 • На останньому кроці заповнення, система направить вас на сторінку платіжного банківського сервісу, де Ви вводите карту, на яку отримаєте кредит. Банк в якому ви оформляли карту надсилає смс для підтвердження, що карта належить Вам.
 • Система приймає рішення автоматично протягом 1-3 сек. Рішення Ви побачите прямо в кабінеті відразу після заповнення анкети.
 • При позитивному рішенні, вам буде запропоновано ознайомитися з договором. У шапці договору виписані основні моменти, на які необхідно звернути увагу. На телефон приходить смс-підпис, який ви вводите під договором і підтверджуєте отримання кредиту.
 • Гроші перераховуються на вказану вами банківську карту.
 • Протягом всього строку кредиту, інформація про кредит доступна у вашому особистому кабінеті. Також, за 3 дні до закінчення терміну система починає нагадувати вам про необхідність погасити кредит. Приходять email і смс-повідомлення. В останній день кредиту з вами може зв'язатись менеджер, для нагадування про закінчення терміну.
Як погасити.

Існує 4 варіанти погашення кредиту.

 • Через особистий кабінет. В особистому кабінеті, ви можете вибрати пункт "погасити" і ввести номер будь-якої банківської карти, з якої хочете здійснити оплату. Коштів на карті повинно бути достатньо. Кредит буде закритий в режимі онлайн.
 • Якщо Ви з будь-яких причин не можете увійти в кабінет, ви можете оплатити за номером договору. У розділі сайту "Види оплати" натисніть "Оплатити", введіть номер договору і оплатіть кредит з будь-банкоской карти. Якщо не знаєте номер договору, можете його дізнатися в підтримці (800) 750 325
 • У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі. Вам необхідно здійснити платіж за наступними реквізитами: ЗКПО: 40660160 р/р UA 68 300346 0000026502015460401 в АТ «Альфа-Банк» При цьому в призначенні платежу обовязково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника. Наприклад "Погашення кредиту Семенченко Семена Семеновича, ІДК 1234567890 / номер кредиту 12345".
 • В терміналі самообслуговування або інтернет-банкінгу вашого банку по вільних реквізитах (реквізити вводяться вручну). ЗКПО: 40660160 р/р UA 68 300346 0000026502015460401 в АТ «Альфа-Банк» При цьому в призначенні платежу обовязково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника. Наприклад "Погашення кредиту Семенченко Семена Семеновича, ІДК 1234567890 / номер кредиту 12345".
Юридична інформація

ТОВ “МІСТЕР МАНІ”. Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання в сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Діюча ліцензія "Надання коштів у позику в тому числі на умовах фінансового кредиту" розпорядження НКФУ від 13.07.2017 № 3189.
Ефективна процентна ставка:
Кредит видається на 60 днів. При цьому, позичальник обирає в кредитному калькуляторі термін першого платежу (максимум 30 днів). В термін обов'язкового платежу, позичальник планує повернути всю суму заборгованості, але зобов'язаний повернути нараховані проценти. Протягом терміну, який обрав позичальник в кредитному калькуляторі (термін першого платежу) застосовується дисконтна ставка 1.7%. 3 дні після терміну обов'язкового платежу, нараховується 1.7%. З 4-го дня після терміну обов'язкового платежу, у випадку не оплати, нараховується Базова ставка 3%.
Приклад розрахунку ефективної ставки:
Варіант 1. Позичальник отримав 1 000 грн, обрав термін 30 днів і оплатив кредит рівно в обраний термін. Відсоткова ставка за кожен день користування кредитом складе 1.7%. Всього відсотки до оплати складуть 510 грн. Загальна сума до погашення складе 1 510 грн. APR складе 620,5%.
Варіант 2. Позичальник отримав 1 000 грн, обрав термін 30 днів, але оплатив кредит через 60 днів (тобто 30 днів після терміну обов'язкового першого платежу). Відсоткова ставка за кожен день користування кредитом з 1 по 30 день складе 1.7%. Відсоткова ставка з 31 по 33 день користування кредитом складе 1.7%. Відсоткова ставка з 34 по 60 день користування кредитом складе 3%. Всього відсотки до оплати складуть 1371 грн. Загальна сума до погашення складе 2 371 грн.