телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит на карту

від Mister Money

Сумма кредиту, грн

100 грн 5,000 грн

Термін, днів

1 день 30 днів
ОТРИМАТИ КРЕДИТ
Кредит
0 грн
Проценти
10 грн
Всього
0 грн
Дата погашення
0

Взяти кредит на карту

Відгуки про Mister Money

Клієнти пишуть про нас

Семен

27 лютого 2019

Інші компанії не видавали, спробував взяти кредит в Mrmoney. Був вражений простотою і швидкістю. Весь процес зайняв 6 хв. А при повторному отриманні взагалі супер. Тепер в першу чергу завжди беру в Містер Мані.

Тетяна

20 лютого 2019

Була прострочка в Мр Мані. Не грузили. 2 рази культурно нагадали. Пролонгувала, а потім закрила. Тепер беру кредити лише в Містер Мані. Жаль підтримка не працює на вихідних, але кредит отримати можна.

Галина

14 лютого 2019

Трохи висока ставка за перший кредит, але якщо користуватись постійно, то ставка суттєво зменшуєтья на відміну від інших. Лояльне ставлення при прострочці. Можна домовитись, якщо вчасно кредит погасити не получається.

Види оплати

Оплата по номеру кредиту

Оплатити

Продовження терміну

лонгація кредиту

Лонгація

Якщо ви не можете закрити кредит повністю вчасно, оплатіть тільки проценти за користування і кредит буде продовжено на такий же термін. При лонгації процентна ставка не збільшується.

реструктуризація кредиту

Реструктуризація

Якщо ви прострочили термін погашення і немає можливості оплатити, телефонуйте нам, можливі індивідуальні варіанти вирішення. Памятаєте, при простроченні кредиту ставка зростає.

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидкі гроші Містер Кеш Кредит з негативною кредитною історією

Кредит на карту від mrMoney

чому обирають нас

Термін кредиту

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення терміну, ви можете продовжити свій кредит ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжений, то нова дата погашення кредиту 29 жовтня. Для продовження кредиту необхідно сплатити лише відсотки. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні кредиту залишається на попередньому рівні.

... Більше

Процентна ставка по кредиту

Відсоткова ставка на перший кредит 1.9%. При наступних кредитах ставка зменшується спочатку до 1.6%, а потім до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього кредитного рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували і чи вчасно оплачували.

... Більше

Прострочена заборгованість

З метою недопущення прострочки, позичальникові, після закінчення терміну, додатково надається 3 дні грейс-періоду, протягом якого кредит ще не вважається простроченим. В цей період приміняється стандартна процентна ставка. Після закінчення грейс-періоду, кредит переходить в статус прострочених і ставка збільшується. Не допускайте прострочку по кредиту. Якщо немає грошей закрити кредит повністю, завжди можна його пролонгувати.

... Більше
Кредит на карту від Mister Money

Кредит на карту - це онлайн кредит (займ), який можна отримати онлайн прямо в інтернет на будь-яку банківську карточку України. Для отримання займу необхідно заповнити електронну анкету і гроші миттєво будуть перераховані на вашу карту. Такі позики ще називають мікрокредити, мікропозики, займи онлайн, швидкий кредит, терміновий кредит, срочний кредит, кредит до зарплати.

Переваги роботи з Містер Мані:

 • Сама проста анкета. Параметри кредиту, контактна інформація, місце проживання, місце праці, номер документу, банківська карта. Це все. Без сканів документів, без паспорту, без контактів родичів, без іншої непотрібної інформації. Середній час заповнення анкети — 4 хвилини. Гроші прийдуть на карту миттєво.
 • Мінімум документів. При отриманні першого кредиту, необхідно вказати дані паспорту та ідентифікаційний номер. Це всі документи, які необхідні. Без довідок про доходи, без застави, без поручителів.
 • Автоматичне рішення. Ми не телефонуємо ні позичальнику ні родичам. Ми не цікавимось навіщо кошти. Ми не вимагаємо додаткових документів. Ми не беремо паузу подумати над рішенням. Ми приймаємо рішення через 2 секунди після заповнення анкети.
 • Зрозуміла і низька ставка. В плату по кредиту не включається ніяких додаткових зборів, тільки сума, яку спочатку позичальник побачив в кредитному калькуляторі. Ми не пропонуємо клієнтам нульової ставки, коли після закінчення кредиту клієнту донараховуються відсотки за весь період. Ми знижуємо ставку на кожному кроці, в залежності від того як багато отримує і вчасно оплачує кредит позичальник. Ставка для першого кредиту дорівнює 1.9%, наступний кредит 1.6%. Ставка для постійних клієнтів дорівнює 1.3%.
 • Круглодобово. Сервіс Містер Мані працює цілодобово 24 * 7 в робочі та вихідні. Ви не зможете на вихідних звязатися з підтримкою, але Ви без проблем зможете оформити або оплатити кредит.
 • Погашення день в день. При погашенні кредиту в особистому кабінеті, кредит закривається автоматично день в день. При погашенні в банку, гроші приходять нам на рахунок до трьох днів. Але навіть при погашенні через банк, ми рахуємо відсотки станом на момент погашення, а не надходження грошей нам на рахунок.
Як взяти кредит на карту.

Отримати кредит може кожен круглодобово в будь-який час дня і ночі і вихідний і святковий день. Для отримання кредиту онлайн, необхідний паспорт, ІПН, мобільний телефон і банківська карта. Для оформлення не треба мати особливих знань, слідуйте простим інструкціям системи.

 • Зайдіть в особистий кабінет, придумуєте логін і пароль, введіть номер телефону і отримуєте пароль підтвердження.
 • У кредитному калькуляторі повзунками вибираєте суму і термін кредиту. Система показує коли і скільки необхідно буде повернути.
 • Заповнюєте поля анкети (ПІБ, дату народження, інші). Вводите дані паспорта та ідентифікаційного номера.
 • На останньому кроці заповнення, система направить вас на сторінку платіжного банківського сервісу, де Ви вводите карту, на яку отримаєте кредит. Банк в якому ви оформляли карту надсилає смс для підтвердження, що карта належить Вам.
 • Система приймає рішення автоматично протягом 1-3 сек. Рішення Ви побачите прямо в кабінеті відразу після заповнення анкети.
 • При позитивному рішенні, вам буде запропоновано ознайомитися з договором. У шапці договору виписані основні моменти, на які необхідно звернути увагу. На телефон приходить смс-підпис, який ви вводите під договором і підтверджуєте отримання кредиту.
 • Гроші перераховуються на вказану вами банківську карту.
 • Протягом всього строку кредиту, інформація про кредит доступна у вашому особистому кабінеті. Також, за 3 дні до закінчення термыну система починає нагадувати вам про необхідність погасити кредит. Приходлять mail і смс повыдомлення. В останній день кредиту з вами може звязатися менеджер, для нагадування про закінчення терміну.
Як погасити кредит.

Існує 4 варіанти погашення кредиту.

 • Через особистий кабінет. В особистому кабінеті, ви можете вибрати пункт "погасити" і ввести номер будь-якої банківської карти, з якої хочете погасити кредит. Коштів на карті повинно бути достатньо для погашення кредиту. Кредит буде закритий в режимі онлайн.
 • Якщо Ви з будь-яких причин не можете увійти в кабінет, ви можете оплатити за номером договору. У розділі сайту "Види оплати" натисніть "Оплатити", введіть номер договору і оплатіть кредит з будь-банкоской карти. Якщо не знаєте номер договору, можете його дізнатися в підтримці (800) 750 325
 • У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі. Вам необхідно здійснити платіж за наступними реквізитами: ЗКПО: 40660160 р/р UA 68 300346 0000026502015460401 в АТ «Альфа-Банк» При цьому в призначенні платежу обовязково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника. Наприклад "Погашення кредиту Семенченко Семена Семеновича, ІДК 1234567890 / номер кредиту 12345".
 • В терміналі самообслуговування або інтернет-банкінгу вашого банку по вільних реквізитах (реквізити вводяться вручну). ЗКПО: 40660160 р/р UA 68 300346 0000026502015460401 в АТ «Альфа-Банк» При цьому в призначенні платежу обовязково вкажіть номер кредитного договору або ідентифікаційного коду позичальника. Наприклад "Погашення кредиту Семенченко Семена Семеновича, ІДК 1234567890 / номер кредиту 12345".
Юридична інформація

ТОВ “МІСТЕР МАНІ”. Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання в сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Діюча ліцензія "Надання коштів у позику в тому чіслі на условиях фінансового кредиту" розпорядження НКФУ від 13.07.2017 № 3189.
Ефективна процентна ставка:
Кредит видається на 60 днів. При цьому, позичальник обирає в кредитному калькуляторі термін першого платежу (максимум 30 днів). В термін обовязкового платежу, позичальник планує повернути всю суму заборованості, але зобовязаний повернути нараховані проценти. Протягом терміну, який обрав позичальник в кредитному калькуляторі (термін першого платежу) застосовується дисконтна ставка 1.7%. 3 дні після терміну обовязкового платежу, нараховується 1.7%. З 4-го дня після терміну обовязкового платежу, у випадку не оплати, нараховується Базова ставка 3%.
Приклад розрахунку ефективної ставки:
Варіант 1. Позичальник отримав 1 000 грн, обрав термін 30 днів і оплатив кредит рівно в обраний термін. Відсоткова ставка за кожен день користування кредитом складе 1.7%. Всього відсотки до оплати складуть 510 грн. Загальна сума до погашення складе 1 510 грн. APR складе 620,5%.
Варіант 2. Позичальник отримав 1 000 грн, обрав термін 30 днів, але оплатив кредит через 60 днів (тобто 30 днів після терміну обовязкового першого платежу). Відсоткова ставка за кожен день користування кредитом з 1 по 30 день складе 1.7%. Відсоткова ставка з 31 по 33 день користування кредитом складе 1.7%. Відсоткова ставка з 34 по 60 день користування кредитом складе 3%. Всього відсотки до оплати складуть 1371 грн. Загальна сума до погашення складе 2 371 грн.