телефон Містер Мані 0(800)750-395

Мікрозайм на карту

Сума займу, грн

500 грн 6,000 грн

Термін користування, днів

3 дні 30 днів
ОТРИМАТИ ЗАЙМ
Займ
0 грн
Дисконтна ставка
1.7 %
Проценти
10 грн
Всього
0 грн
Дата повернення
0

отримати мікрозайм терміново

Кредит онлайн Мікрокредит Кредит на карту ПриватБанку Швидко гроші Кеш кредит Швидкий кредит Гроші в борг Споживчий кредит на картку Мікрозайм

займ в інтернет тепер доступний всім і круглодобово

Терміново

Анкета Містер Мані дуже проста. Без фото. Без необхідності сканування документів. Без телефонів родичів. Необхідно заповнити тільки кілька головних форм. Тому отримати гроші на картку в позику можна максимально швидко. Середній час заповнення анкети-заявки складає 4 хвилини. При повторному отриманні коштів, заповнювати анкету не потрібно взагалі.

... Більше

Комфортно

Заповнюйте з комп'ютера, з телефону, з планшета. Все працює швидко і правильно. Всі поля з прикладами і підказками. Просто дотримуйтесь інтерактивних інструкцій в кабінеті. Ми не будемо відволікати Вас телефонними дзвінками, якщо Ви самі не вирішите нам зателефонувати або написати.

... Більше

Автоматично

Прийняття рішення і видача відбуваються автоматично. Після заповнення заявки, система автоматично перевірить можливість видати гроші і рішення ви отримаєте відразу. Автоматична видача також дозволяє взяти гроші цілодобово, а також у вихідні і святкові дні (24/7).

... Більше
Більше інформації про послугу простими словами

Мікрозайм - це маленька позика, яку можна отримати на свою банківську картку прямо зараз. Так, тепер за позикою немає необхідності ходити в банк, збирати купу документів, заповнювати незрозумілі форми. Уже зараз невелику суму можна отримати просто заповнивши заявку на сайті.

Отримати займ

Для отримання займу, необхідно мінімум зусиль: приготуйтеся паспорт, ідентифікаційний номер, мобільний телефон і карту будь-якого українського банку. Перейдіть в особистий кабінет і просто дотримуйтесь інструкцій. Через 4-5 хвилин гроші вже будуть на вашій картці.

Оплата займу
  • Через особистий кабінет з будь-якої банківської картки на якій є кошти.
  • З головної сторінки сайту mister money у розділі оплатити по номеру договору.
  • У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі, через платіжний термінал або ваш інтернет-банк за реквізитами. ЗКПО 40660160 ТОВ ФК «Містер Мані» Р/Р UA 68 300346 0000026502015460401 АТ «Альфа Банк» У призначенні платежу, будь ласка, вкажіть: «Погашення кредиту за Договором № хххх» (або код ІПН).
Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація