телефон Містер Мані 0(800)750-395

Займ онлайн на карту

Сума займу, грн

100 грн 5,000 грн

На термін, днів

1 день 30 днів
ОТРИМАТИ ЗАЙМ
Займ
0 грн
Проценти
10 грн
Всього
0 грн
Дата повернення
0

отримати займ терміново

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидкі гроші Містер Кеш Кредит з негативною кредитною історією

терміновий, автоматичний займ на карту онлайн

Терміново

Анкета Містер Мані дуже проста. Без фото. Без необхідності сканування документів. Без телефонів родичів. Необхідно заповнити тільки кілька головних форм. Тому отримати гроші на картку в позику можна максимально швидко. Середній час заповнення анкети-заявки складає 4 хвилини. При повторному отриманні коштыв, заповнювати анкету не потрібно взагалі.

... Більше

Автоматично

Прийняття рішення і видача займу відбуваються автоматично. Сервіс не проводить верифікацію даних менеджерами вручну. Після заповнення заявки, система автоматично перевірить можливість видати гроші і рішення ви отримаєте відразу. Автоматична видача також дозволяє взяти гроші цілодобово, а також у вихідні і святкові дні (24/7).

... Більше

Миттєво

Гроші на карту зараховуються миттєво. Заповніть анкету-заявку, система автоматично приймає рішення, покаже результат прямо в кабінеті, підписуєте договір смс-підписом і гроші на карту будуть перераховані через 1 сек.

... Більше
Займ онлайн на карту автоматично

Займ онлайн - це терміновий кредит / позика / мікропозика, який можна взяти на свою банківську картку в інтернет без відвідування відділення банку. Досить проста онлайн анкету на отримання позики. Рішення система приймає автоматично. Гроші на вашу карту будуть зараховані відразу.

Отримати займ

Для отримання займу, необхідно мінімум зусиль: приготуйтеся паспорт, ідентифікаційний номер, мобільний телефон і карту будь-якого українського банку. Перейдіть в особистий кабінет і просто дотримуйтесь інструкцій. Через 4-5 хвилин гроші вже будуть на вашій картці.

Оплата займу
  • Через особистий кабінет з будь-якої банківської картки на якій є кошти.
  • З головної сторінки сайту mister money у розділі оплатити по номеру договору.
  • У будь-якому банківському відділенні, де приймають платежі, через платіжний термінал або ваш інтернет-банк за реквізитами. ЗКПО 40660160 ТОВ ФК «Містер Мані» Р/Р UA 68 300346 0000026502015460401 АТ «Альфа Банк» У призначенні платежу, будь ласка, вкажіть: «Погашення кредиту за Договором № хххх» (або код ІПН).
Юридическая информация

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація

master card
visa
privatbank
ubki