телефон Містер Мані 0(800)750-395

Cash від Mister Money на карту будь-якого банку.

Як отримати кредит готівкою в інтернет ?

Необхідно заповнити онлайн анкету на сайті Mister Money. Додати будь-яку Вашу банківську карту. Система автоматично, в онлайн режимі приймає рішення про можливість видати кредит. Ви підписуєте елетронний договір за допомогою смс-паролю. Гроші переводить на Вашу карту відразу після підписання договору. Гроші доступні для зняття з Вашої картки. Весь процес від початку заповнення анкети до отримання грошей займає 5-6 хвилин. Детальніше, як отримати кредит, можна почитати тут.

як отримати кеш на карту

  • сума кредиту

    Виберіть суму і строк

  • анкета на кредит

    Заповніть онлайн анкету

  • кеш на карту

    Отриматйе переказ на карту

спробуйте зараз

І отримаєте кеш на Вашу банківських карту вже через 5-6 хвилин.

📆Термін кредиту

Кредити видаються на термін до 30 днів. За 5 днів до закінчення строку, Ви можете продовжити договір ще на один такий термін з дати продовження. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 вересня на 30 днів, а 29 вересня продовжений, то нова дата погашення 29 жовтня. Для продовження терміну погашення необхідно сплатити лише нараховані відсотки. Продовжувати термін погашення можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні терміну не збільшується.

... Більше

➗Процентна ставка

Відсоткова ставка при першому отриманні дорівнює 1.5%. При наступних оформленнях, ставка зменшується до 1.3%. Розмір ставки залежить від внутрішнього рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували на скільки своєчасно оплачували.

... Більше

☢️Прострочена заборгованість

Компанія адекватно ставиться до випадків, коли кредит не получається оплатити вчасно. Якщо не можете оплатити кредит в визначений термін, або ж прострочка вже надто велика, зателефонуйте нам. Не допускайте прострочень. Якщо немає грошей для повного погашення заборгованості, пролонгуйте кредит, оплативши лише нараховані відсотки.

... Більше
Кеш кредит на карту від Містер Мані

Кеш-кредит або кредит готівкою на карту - це швидкий автоматичний кредит, який можна отримати без відвідування відділень банку прямо в інтернет на будь-яку банківську карту України. Для отримання грошей необхідно заповнити електронну анкету і відразу отримати переклад на карту. Гроші будуть доступні на Вашій карті вже через кілька хвилин. Такі кредити ще називають інтернет-кредити, онлайн кредити, мікрокредити, мікропозики, кредит до зарплати. Кеш-кредит на карту відрізняється від звичного банківського кредиту. Такий кредит дорожче банківського, але значно простіше в оформленні. Немає необхідності збирати документи, стояти в чергах, спілкуватися з банківськими співробітниками. Досить мати при собі паспорт, ІПН, телефон, будь-яку банківську карту. Такий кредит підходить, коли гроші потрібні терміново і не велика сума.

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація