телефон Містер Мані 0(800)750-395

Cash від Mister Money на карту будь-якого банку.

Як отримати кредит готівкою в інтернет ?

Необхідно заповнити онлайн анкету на сайті Mister Money. Додати будь-яку Вашу банківську карту. Система автоматично, в онлайн режимі приймає рішення про можливість видати кредит. Ви підписуєте елетронний договір за допомогою смс-паролю. Гроші переводить на Вашу карту відразу після підписання договору. Гроші доступні для зняття з Вашої картки. Весь процес від початку заповнення анкети до отримання грошей займає 5-6 хвилин. Детальніше, як отримати кредит, можна почитати тут.

як отримати кеш на карту

  • сума кредиту

    Виберіть суму і строк

  • анкета на кредит

    Заповніть онлайн анкету

  • кеш на карту

    Отриматйе переказ на карту

спробуйте зараз

І отримаєте кеш на Вашу банківських карту вже через 5-6 хвилин.

Строк кредита

Кредити видаються на строк від 1 до 30 днів. За 5 днів до закінчення строку, Ви можете продовжити кредит ще на один строк. Наприклад, якщо кредит був оформлений 1 жовтня на 30 днів, а 30 жовтня продовжений, то нова дата погашення кредиту 30 листопада. Для продовження кредиту необхідно сплатити відсотки за кредитом. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Відсоткова ставка при продовженні кредиту зберігається рівною, тієї на яких умови Ви отримували початковий кредит.

... Більше

Процентна ставка

Відсоткова ставка на перший кредит дорівнює 1.7% в день. При наступних кредитах ставка зменшується до 1.6%, а потім до 1.3% Розмір ставки залежить від внутрішнього кредитного рейтингу, за яким можна стежити в кабінеті. Рейтинг залежить від того як багато кредитів Ви отримували на скільки своєчасно оплачували.

... Більше

Сума кредиту

Кредит в інтернет - це швидкий кредит на невелику суму на невеликий термін. Сума першого кредиту від 500 до 3 500 грн. Сума наступних кредитів збільшується до 5 000 грн. Ви можете отримати будь-яку суму не меншу за мінімальну і не більше максимальної.

... Больше
Кеш кредит на карту від Містер Мані

Кеш-кредит або кредит готівкою на карту - це швидкий автоматичний кредит, який можна отримати без відвідування відділень банку прямо в інтернет на будь-яку банківську карту України. Для отримання грошей необхідно заповнити електронну анкету і відразу отримати переклад на карту. Гроші будуть доступні на Вашій карті вже через кілька хвилин. Такі кредити ще називають інтернет-кредити, онлайн кредити, мікрокредити, мікропозики, кредит до зарплати. Кеш-кредит на карту відрізняється від звичного банківського кредиту. Такий кредит дорожче банківського, але значно простіше в оформленні. Немає необхідності збирати документи, стояти в чергах, спілкуватися з банківськими співробітниками. Досить мати при собі паспорт, ІПН, телефон, будь-яку банківську карту. Такий кредит підходить, коли гроші потрібні терміново і не велика сума.

Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація