телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит з негативною кредитною історією

Погана кредитна історія ще не вирок

Ми розглядаємо заявки від позичальників з банківською прострочкою або прийнятною прострочкою в МФО-організаціях. Заповніть заявку і отримаєте рішення онлайн за кілька хвилин.

плохая кредитная история

Отримати кредит онлайн

  • сума кредиту

    Розрахувати параметри

  • анкета на кредит

    Заповнити анкету

  • кредит на карту

    Отримати переказ на карту

Без справок, без поручителів, без дзвінків

Документи

В кредитній анкеті достатньо вказати дані паспорту і ідентифікаційного коду

Забезпечення

Ми не вимагаємо ні поруки ні застави, тільки договір займу

Дзвінки

Перший дзвінок від нас Ви почуєте тільки у випадку прострочки

Круглодобово

сервіс працює 24/7 як в частині видачі так і погашення

отримати зараз

заповнити анкету і отримати гроші через 6 хвилин

Кредит онлайн Мікрокредит Займ онлайн Кредит на карту ПриватБанку Швидко гроші Кеш кредит Мікрозайм
Прострочка. Як отримати кредит.

В рішенні про можливість отримання кредиту вагоме місце займає кредитна історія. Кредитна історія кожного позичальника зберігається в бюро кредитних історії. В Україні таких бюро декілька. Найбільше з них, Українське бюро кредитних історій. Якщо ви часто користуєтесь кредитами, за своєю історією потрібно слідкувати.
Як це робити і для чого?
На сайті бюро, ви можете перевірити свою кредитну історію. При цьому 1 раз в рік, перевірка кредитної історії – безкоштовна. Бувають ситуації, коли позичальник вже оплатив свою позику, а кредитна компанія, ще не передала інформацію в бюро. Тоді отримання наступної позики може бути ускладнене. Перевіривши історію і переконавшись, що вона не актуальна, Ви можете звернутись до кредитора і попросити оновити дані. Якщо кредитор відмовляється це робити чи надто довго оновлює історію, необхідно звернутись напряму в бюро для оскарження історії. При оскарженні, бюро в триденний термін зобовяже фінансову передати достовірну інформацію.
Як вправити кредитну історію.
Як би банально це не звучало, але вчасно оплачувати позики. Дуже важливо не допускати глибоких прострочок платежу. А ще гірше - продажу кредиту факторинговій компанії.

Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація