Запитання і відповіді

Найпоширеніші запитання і відповіді

Отримати

Виберіть суму кредиту і термін, використовуючи кредитний калькулятор. Заповніть заявку на сайті, вказавши Ваші дані. Вкажіть номер банківської карти, на яку хочете отримати кредит. Підтвердіть згоду з договором, підписавши його електронним підписом.

Мінімальна сума становить 100 грн. Максимальна сума першого кредиту – 1 200 грн. При отриманні наступних кредитів, максимальна сума залежить від індивідуального рейтингу і становить до 10 000 грн.

Як оформити, так і отримати кредит можна в будь-якому населеному пункті України, оскільки ні для оформлення кредиту, ні для його отримання немає необхідності відвідувати офіс.

При оформленні першого кредиту, Вам необхідно заповнити дані паспорту та ідентифікаційного коду. Також, при першому отриманні Вам необхідно вказати банківську карту на яку будуть перераховані кошти. При наступних оформленнях, Ви можете використовувати дані, які будуть збережені.

На одному з етапів заповнення анкети, система просить зробити Ваше фото з розгорнутим паспортом на першій сторінці. Це необхідно при отриманні першого кредиту. Таке фото робиться з допомогою web-камери пристрою і є одним з підтверджень, що кредит отримуєте саме Ви. Якщо у Вашому пристрої немає web-камери, завантажувати з комп’ютера фото не потрібно. Просто пропустіть цей крок. Зроблене реальне фото збільшує Ваш рейтинг, а відповідно і шанс на отримання першого кредиту і знижки при отриманны наступних кредитів.

На будь-яку карту українських банків, що видана на Ваше ім’я. Кредит не може бути виданий на віртуальну карту, а також на карту іноземних банків.

Так можете. Проте Ви не зможете отримати кредит, якщо в інших організаціях є кредити які Ви навмисно не платите.

Ні, Ви можете отримати одночасно лише 1 кредит на себе чи члена своєї сім’ї. Відразу після погашення діючого кредиту, Ви можете отримати наступний.

Так можна, оплативши проценти за користування кредитом.

Найпоширенішими випадками відмови є вік (до 18 і після 55), негативна кредлитна історія, а також неправдиві дані в анеті.

Рішення приймаються програмно на основі багатьох чинників, томі простої відповіді чому отримано відмову не існує.

Якщо Ви знаєте, що несвідомо допустили помилку в анкеті і отримали відмову, Ви можете спробувати повторно подати заявку, але не більше 3-х раз в день.

Рішенння Ви отримаєте відразу після заповнення анкети, перед підписанням договору. В окремих випадках, рішення буде прийнято після того як з Вами зв’яжеться наш менеджер. В будь-якорму випадку система буде Вас детально інформувати про кожен крок.

Ви можете відмовитись від отримання кредиту в будь-який момент до підписання договору. Якщо Ви вже отримали кредит, Ви можете його погасити достроково без будь-яких штрафних санкцій.

Середній час на отримання першого кредиту 7 хвилин, 6 з яких Ви заповнюєте анкету. Середній час на отримання наступних кредитів – 2 хвилини.

Ви не вводите дані карти на сайті MrMoney. Ви вводите і верифікуєте свою карту на платіжному сервісі WayForPay, який володіє необхідними ліцензіями, згідно стандартів захисту PСI DSS.

  1. Не вірно введений cvv код. CVV код – це 3 цифри, які записані на звороті карти вкінці стрічки для підпису.
  2. У Вас на карті недостатньо коштів. Для перевірки чи карта належить саме Вам, система блокує суму від 1 до 99 коп. Якщо на карті менше 1 грн, то система не може перевірити карту.
  3. Ви не отримали смс. Карту верифікує (перевіряє) Ваш банк. Для цього він направляє Вам на телефон, що Ви вказували при отриманні карти смс з заблокованою сумою. Якщо Ви не отримали смс, то Вам необхідно з’ясувати у Вашому банку, чому не надходять смс. Можливо відключено смс-банкінг.
  4. Ваша карта належить Приват Банку. Дуже часто саме Приват Банк не верифікує карту. Спробуйте використати карту іншого банку.

Після заповнення анкети, у випадку позитивного рішення, система запропонує ознайомитись з умовами кредитного договору. На даному етапі, Ви можете відмовитись від отриманеня кредиту. Також, Ви можете ознайомитись з шаблоном кредитного договору на нашому сайті в розділі “документи”.

Згідно ЗУ «Про електронну комерцію» – це алфавітно-цифрова послідовність символів, яка ідентифікує Вас в сервісі. Простими словами, це Ваші дані які Ви внесли в анкету чи використали при реєстрації ( наприклад Ваш телефон і email ). Електронний підпис, згідно ЗУ «Про електронну комерцію» вважається аналогом власноручного підпису.

Погасити

Є 3 варіанти погашення кредиту :

  1. З банківської карти в Вашому особистому кабінеті. При цьому карта може бути відмінної від тої, на яку Ви отримували кредит. Це найпростіший спосіб.
  2. В платіжному терміналі I-Box готівкою, вибравши “Банківськи, кредити і страхування / mrmomey “
  3. Через банківське віділення, по реквізитах, що вказані у договорі. Детальніше – Як це працює.

Ви можете в своєму особистому кабінеті пролонгувати кредит, оплативши лише проценти по діючому кредиту.

Вам необхідно повідомити нас про фінансові проблеми. Ми спробуємо знайти рішення реструктуризації заборгованості в індивідуальному порядку і не будемо передавати справу до суду.

Про сервіс Mister Money

Mister Money – це сучасний сервіс отримання онлайн кредитів через інтернет. Для отримання кредитів немає необхідності відвідувати наші відділення. Достатньо просто заповнити анкету на сайті і кошти будуть перераховані на будь-яку банківську карту.

Онлайн кредит – це так званий кредит до зарплати (PayDay Loan). Такі кредити оформляються у випадку якщо Вам терміново без зайвої мороки потрібно невелику суму коштів на нетривалий термін.  Оформлення такого кредиту відбувається на 100% онлайн. Ставка по такому кредиту вища ніж у класичного банківського кредиту.