телефон Містер Мані 0(800)750-395

Приклад розрахунку по кредиту

Основні параметри кредиту

  • Термін кредитного договору : 90 днів
  • Термін Дисконтного періоду : з моменту видачі кредиту до 30 днів (обирається Вами в калькуляторі)
  • Базова процентна ставка : 1.5%/день (діє протягом всього терміну кредиту)
  • Дисконтна процентна ставка : 1.3%-1.5%/день (діє замість базової ставки протягом дисконтного періоду)
  • Пеня за прострочку : 3%/день (діє після закінчення терміну договору, після 90-го дня) - в період карантину не застосовується

Як користуватись кредитом, коли оплачувати

Термін кредитного договору становить 90 днів. Протягом цього терміну ставка по кредиту становить 1.5%/день.
Проте, в калькуляторі особистого кабінету, Ви обираєте Дисконтний період. Дисконтний період може тривати від 3 до 30 днів з дня видачі кредиту, на Ваш вибір.
В Дисконтний період ставка по кредиту буде зниженою в залежності від вашого кредитного рейтингу в компанії і становитиме максимум 1.5%/день (для першого кредиту з можливістю зменшення для повторних кредитів).
Після закінчення Дисконтного періоду Ви можете або оплатити кредит повністю, або, у випадку відсутності коштів, продовжити його термін, оплативши нараховані на дату відстоки. Оплата нарахованих відсотків по закінченні дисконтного періоду - обовязкова.
В такому випадку Дисконтний період буде продовжено на аналогічний строк. Продовжувати дисконтний період Ви можете необмежену кількість разів.
Тобто, кожного разу при закінченні Дисконтного періоду, Ви сплачуєте нараховані відсотки і користуєтесь кредитними коштами по зниженій ставці.
Цей принцип аналогічний кредитній карті з грейс-періодом, яку Ви оформляєте в банку.
У випадку, якщо Дисконтний період закінчиться і Ви не проведете оплату по кредиту, але повідомите нам, що оплата затримується, ми можемо продовжити Дисконтний період ще на 3 дні.
Якщо і після цього строку оплата не поступить, Дисконтний період буде закінчено і кожен наступний день, до закінчення терміну кредиту, проценти будуть розраховуватись по Базовій ставці, яка становить 1.5%/день.
Ми обовязково будемо Вам нагадувати, що термін Дисконтного періоду добігає кінця.
Після закінчення терміну кредиту, після закінчення карантину, буде нараховуватись пеня в розмірі 3%/день.

Продовження терміну

лонгація кредиту

Лонгація

Якщо ви не можете закрити кредит повністю вчасно, оплатіть тільки проценти за користування і кредит буде продовжено на такий же термін. При лонгації процентна ставка не збільшується.

реструктуризація кредиту

Реструктуризація

Якщо ви прострочили термін погашення і немає можливості оплатити, телефонуйте нам, можливі індивідуальні варіанти вирішення. Не звертайтесь до посередників - це дорожче.

Повний online розрахунок вартості кредиту

Сума кредиту, грн

500 грн 5,000 грн

Термін користування, днів

3 дні 30 днів
Кредит
0 грн
Дисконтна ставка
1.7 %
Проценти
10 грн
Всього
0 грн
Дата повернення
0
Юридична інформація

ТОВ «МІСТЕР МАНИ». Ідентифікаційний код юридичної особи 40660160, юридична адреса 03067, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017. Повна юридична інформація