телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредитна історія

credit-history

Що таке кредитна історія?
Це досьє позичальника, в якому містяться дані про всі або більшість поточних і погашених позиках і наскільки своєчасно вони погашалися. На основі інформації про кредитну історію кредитори приймають рішення про схвалення або відмову при видачі кредиту.

Хто може зіпсувати кредитну історію?
• Позичальник - зазвичай через несерйозне ставлення до кредиту, зриву термінів платежів, поточними простроченими кредитами
• Банк або Мікрофінансова компанія - через збій в документації або неуважного співробітника
• Шахраї - у випадку отримання кредитів на ваше імя.
Зазвичай кредитори намагаються не зв'язуватися недобросовісними платниками, тому важливо, щоб кредитна історія вона залишалася чистою.

Як перевірити кредитну історію?
Відповідно до ст.13 Закону України «Про організацію формування та обіг кредитних історій», громадянин України має право безкоштовно раз на рік перевіряти свою кредитну історію. Наступні перевірки вже будуть платними.

В Україні працює три великих кредитних бюро:
• Українське бюро кредитних історій;
• Перше всеукраїнське бюро кредитних історій;
• Міжнародне бюро кредитних історій;
За інформацією про кредитну історію можна звернутися до одного з них. Ми рекомендуємо почати з першого, так як УБКІ найбільше і повне бюро. Крім того, в УБКІ точно будуть всі кредити ПриватБанку, чого не скажеш про інші бюро.У звіті бюро кредитних історій є інформація про видані, закриті кредити і статус відкритих кредитів.

Як виправити кредитну історію?
Виправити кредитну історію можна в залежності від того, як саме вона була зіпсована.
1. Історію зіпсували шахраї, взявши кредит на ваше імя. Таких випадків зараз все менше і менше, але бувають. В цьому випадку в першу чергу варто повідомити банк або кредитну організацію, які видали кредит. Можливо це просто помилка. Якщо не помилка, необхідно звернутись в поліцію.
2. Помилка в документах. В даному випадку потрібно звернутися в бюро кредитних історій із заявою та копіями документів, які це підтверджують.
3. Кредитну історію зіпсував сам позичальник. В такому випадку виправити погану кредитну історію допоможе тільки нова. Навряд чи банки захочуть видати вам кредит з поганою історією, але тут на допомогу приходять МФО - вони більш лояльні, тому часто видають кредити навіть із заборгованістю. Ви можете брати позики на короткий термін в Містер Мані на сторінці і успішно погашати їх, підвищуючи рейтинг своєї кредитної історії за короткий проміжок часу.
Хорошої Вам кредитної історії!

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в крипті