телефон Містер Мані 0(800)750-395

Компанія Містер Мані вступила в ВАФК

vafk

Сьогодні, 17 листопада 2020 року наша компанія приєдналась до Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК).

Основною місією ВАФК є сприяння побудови стабільного фінансового ринку, вирішенню завдань та проблем кредитних та фінансових установ для збільшення прибутковості бізнесу та розвитку кредитування. Формування чіткого законодавчого поля для існування мікрокредитування.

«Ми з самого початку своєї роботи сповідували чіткі правила гри і доброчесної конкуренції на ринку макрофінансового кредитування. Ще одним кроком в даному напрямку став вступ ТОВ «Містер Мані» до Всеукраїнської асоціації фінансових компаній (ВАФК). Ми вдячні ВАФК за можливість приєднатись до команди професіоналів.» Зазначає Директор ТОВ «Містер Мані» Сергій Яровий.

Компанія Містер Мані працює на ринку кредитування з 2016 року. На сьогоднішній день, клієнтами компанії є більше 20 тисяч фізичних осіб.
Сервіс кредитування Містер Мані видає швидкі онлайн позики до зарплати в інтернет на суму до 5 000 грн.

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в крипті