телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредит в мікрофінансовій компанії чи банківський

bank-vs-mfo

Відмінності і переваги кредиту в мікрофінансовій компанії і банківського кредиту. Коли слід отримувати кредит в банку, а коли в МФО.

В даній статті мова іде про так звані споживчі бланкові кредити. Тобто кредити без застави на споживчі потреби. Ми не розглядаємо кредити на авто чи нерухомість.

Отже, що таке банківський споживчий кредит. Це кредит на суму від однієї до кількох місячних зарплат. Для отримання кредиту необхідно звернутись у відділення банку, надати відповідний пакет документів і заповнити кредитну анкету. В більшості випадків, з документів банк вимагатиме паспорт, ІПН і довідку про доходи. Без довідки про доходи сума кредиту буде меншою. Сьогодні банки досить швидко навчились приймати рішення про видачу кредиту. Тим не менше, все одно доведеться чекати від 2 годин до 2 днів. Саме гірше, що можна прочекати 2 дні і отримати відмову. Тільки після цього іти в наступний банк. Таким чином, клієнти з поганою кредитною історією можуть потратити на отримання кредиту кілька тижнів. В більшості випадків, гроші будуть видані на карту, яку банк попросить вас оформити. Банківський кредит видається на термін до 3 років. Реальна процентна ставка по банківському кредиту становитиме 3-5%/міс.

Що таке мікро кредит онлайн в мікрофінансовій компанії. Це кредит, який видається в розмірі одного вашого місячного доходу. Кредит видається без візиту відділення. Заявка на кредит заповнюється на сайті мікрофінансової компанії. Рішення приймається в залежності від компанії від кількох секунд до 15 хвилин. Наприклад в компанії Mister Money рішення буде прийнято миттєво в режимі онлайн після заповнення анкети на сайті. З документів, що вимагається, тільки паспорт і ІПН. Дані з документів вводяться в заявці, а в деяких компаніях скануються чи робляться їх фото. Компанія mrmoney не вимагає сканування документів, а лише заповнення даних. Гроші зараховуються на будь-яку активну банківську карту. Мікрокредит видається на термін до 30 днів. Реальна процентна ставка по такому кредиту становитиме 1-2%/день.

Як бачимо, основною перевагою банківського кредиту є ціна. Процентна ставка по банківському кредиту дешевша чим онлайн кредиту. Перевагою мікрокредиту є простота і швидкість оформлення.

Таким чином, якщо вам необхідно оформити значну суму коштів на тривалий період, наприклад 20 тис.грн. на 1 рік, правильніше оформляти банківський кредит. У випадку, якщо потрібна незначна сума на короткий термін, наприклад 2 000 грн на 20 днів, набагато ефективніше не тратити час на візити до банків, а оформити онлайн кредит в інтернет.

Для пришвидшення і простоти отримання рішення, на сайті МІСТЕР МАНІ можна заповнити коротку анкету і отримати попереднє рішення за декілька секунд.

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в крипті