телефон Містер Мані 0(800)750-395

Електронний підпис простими словами

<?echo $link;?>

Згідно даних держкомстату, більше половини українців користуються інтернетом.

Згідно опитування, яке проводилось в 2019 році, кількість українців, що хоча б 1 раз в місяць виходять в онлайн сягає 71%. Причому динаміка росту інтернет-користувачів фантастична.

internet integration

Онлайн життя змушує змінювати і звичні нам процеси. Сьогодні в інтернет ми не лише шукаємо інформацію, а й здійснюємо покупки, знаходимо бізнес-партнерів, одружуємось і навіть займаємось віртуальним сексом. Чи добре це ? На нашу думку, однозначно добре.

Одним з процесів, який викликає неоднозначні думки являється електронний договір. Тобто, договір, який можна підписати прямо в інтернет без особистої присутності. Такими договорами сьогодні активно користуються різні онлайн компанії як то страхові, мікрофінансові і навіть банки.

В даній статті ми простою мовою пояснимо, що таке електронний договір і його підписання. По перше слід зазначити, що електронний договір і його підписання давно узаконено. Є навіть декілька варіантів підписання електронного договору. А саме електронно-цифровий підпис, електронний підпис і відбиток власноручного підпису. Так, як електронно-цифровим підписом поки користуються небагато українців, а підписання з допомогою відбитку підпису має свої особливості, найбільш поширеним і зручним підписом являється електронний. Що це означає. Згідно Закону про електронну комерцію,

«електронний підпис одноразовим ідентифікатором - дані в електронній формі у вигляді алфавітно-цифрової послідовності, що додаються до інших електронних даних особою, яка прийняла пропозицію (оферту) укласти електронний договір, та надсилаються іншій стороні цього договору» .

Іншими словами, компанія формує пропозицію в електронному вигляді, наприклад умови кредитного договору і направляє підписанту. Той, в свою чергу, добавляє певні дані, наприклад слово «ОК» і відправляє акцептовану пропозицію компанії. Головне щоб слово «ОК», яке в даному випадку і буде підписом було доказом, що його поставив саме підписант. Для цього компанія МІСТЕР МАНІ надсилає підпис у вигляді sms на телефон підписанта і останній вводить отримані дані в відповідне поле. Все, договір підписано. Чи гарантує такий підпис той факт, що саме вказана в договорі людина підписала договір і чи не може підписати шахрай, використавши чужі дані ? Підписання електронним підписом не виключає шахрайських дій, але точно не більше ніж підписання власноручним підписом. Крім того довести, що електронний договір було підписано саме тим, ким потрібно, набагато простіше ніж довести справжність власноручного підпису. Які наслідки має електронний договір і електронний підпис ? Такі ж як і договів, що підписаний власноручним підписом.

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в криптіОтримати мікрофінансовий кредит онлайн в УкраїніШвидкі онлайн-кредити для вашого затишкуПерсональні фінанси: важливі факти для кожного.Персональні фінанси: стратегії успішного керування.Персональні фінанси: принципи та факти.управління персональними фінансамиОтримайте швидкий кредит онлайн на карту!