телефон Містер Мані 0(800)750-395

Чому клієнти обирають Mister Money

<?echo $link;?>

Чому мікрокредит слід оформити саме в Містер Мані. Переваги сервісу Mister Money серед аналогічних компаній.

Почнемо з того, що для вас найбільш важливе, коли ви вирішили отримати кредит онлайн.

1. Простота
2. Швидкість
3. Мінімум контакту
4. Ціна
5. Інше – кожному своє.

Погодьтесь, саме перших три пункти являються вирішальними для тих, хто віддав перевагу інтернет-кредиту перед банківським. Четвертий пункт може частково впливати на вибір мікрофінансовї компанії. Пятий – означає, що в кожного з нас можуть бути свої додаткові критерії, але вони менш пріоритетні попередніх.

Простота.

Це перше на що орієнтувалась компанія Містер Мані створюючи сервіс онлайн кредитування. Безглуздо видавати швидкі прості кредити в інтернет, при цьому заставляючи позичальника заповнювати банківські форми по 50 полів. 6 послідовних закладок : вибір суми і терміну кредиту, контактна інформація, інформація про доходи, дані паспорту і ІПН, прив’язка банківської карти, смс-підпис договору. Це все. Ми розуміємо, що оформлюючи кредит в інтернет, у вас може не бути можливості надати скани документів, чи заповнити ЗКПО організації, в якій працюєте, чи навіть згадати номер телефону близького родича. Томи ми цього не просимо. Для заповнення наших шести закладок достатньо мати біля себе паспорт, ІПН, банківську карту і мобільний телефон.

Швидкість.

Якщо ви вирішили отримати кредит онлайн, то це повинно бути онлайн. Оформлення кредиту, при якому вам доведеться чекати дзвінка менеджера після заповнення заявки – це не зовсім онлайн. Точніше, це офлайн. В Містер Мані рішення про видачу кредиту буде прийнято на протязі 2-3 секунд після заповнення анкети. Саме так. Не 2-3 годин. Не 2-3 хвилини. А Саме 2-3 секунди. Відразу після цього ви можете акцептувати договір і перевіряти карту на наявність коштів.

Мінімум контакту.

Ми знаємо, що вам не комфортно спілкуватись з менеджерами як вживу, так і по телефону. Ми не зателефонуємо вам жодного разу впродовж всього терміну кредиту, якщо ви самі цього не попросите.

Ціна.

Ми не видаємо перший кредит під псевдо 0%. Ми хочемо бути з вами максимально чесними. Деякі компанії встановлюють на перший кредит маркетингову ставку 0%. Для чого це робиться? Для того щоб не зовсім прозорою ставкою залучити клієнтів. У випадку, якщо ви не запізнитесь з погашенням хоча б на 1 день, за весь період кредитування проценти будуть перераховані по ставці 1.9-2%. При отриманні повторних кредитів, ставка вже не буде 0%, а набагато вищою. Чи справедливо це ? Вирішуйте самі. Ми вважаємо, що інтернет-кредити повинні бути максимально прості і прозорі. Перший кредит – менша сума, вища ставка, повторні кредити – менша ставка – більша сума, а не навпаки. Тому багато клієнтів, які користуються онлайн кредитами постійно, обирають саме сервіс Mister Money. Щоб зекономити, багато з них отримують незначну суму, в межах 1 000 грн як перший займ. Після його погашення, ставши постійними клієнтами, отримують вже нові кредити на більшу суму зі ставкою 1.6, а потім і 1.3%. Таким чином, наші клієнти економлять свої кошти, при цьому отримують кредити максимально комфортно.

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в криптіОтримати мікрофінансовий кредит онлайн в УкраїніШвидкі онлайн-кредити для вашого затишкуПерсональні фінанси: важливі факти для кожного.Персональні фінанси: стратегії успішного керування.Персональні фінанси: принципи та факти.управління персональними фінансамиОтримайте швидкий кредит онлайн на карту!