телефон Містер Мані 0(800)750-395

Кредитуємо 2022

Компанія "Містер Мані" відновила кредитування, яке було недоступне з початку війни.

Перезапуск кредитування відбувся 13 червня. На сьогоднішній день (21.06) ми не можемо дозволити собі перезапуск кредитування в повному обсязі. Це повязано і з організаційними питаннями і питаннями ліквідності. Тому зараз отримати кредит можуть не всі. Позики недоступні новим клієнтам. Тобто тим, що раніше не користувались послугами компанії Mister Money.
Серед постійних клієнтів перевага віддається тим, хто в минулому вчасно і в повній мірі обслуговував свої позики.
Після початку рашистської агресі ми всі опинились в новій реальності і багато кредитів, які були відкриті до початку війни платяться з затримком. Ми з розумінням ставимось до цього. Тим не менше, для клієнтів, які отримали кредити до початку війни і досі не виконали своїх зобовязань важливо якомога швидше закрити старі кредити, щоб збільшити свої шанси на отримання нових.

З часом ми будемо розширювати сегмент позичальників яким доступний кредит від Містер Мані в тому числі і на нових клієнтів.

(21/06/2022)

Кредитування під час карантинуПривітання зі святом ВеликодняСкупий платить двічіПослаблення скорингу для постійних клієнтівПромо-код на червень 2020Ставку зниженоКонкурс від Містер МаніЗ Днем НезалежностіЕлектронний кредитний договірПромо-код на вересень 2020Андрій Матвійчук став новим директором компанії Містер МаніКредитуємо 2022