телефон Містер Мані 0(800)750-395

Видаємо кредити навіть в карантин

<?echo $link;?>

Багато мікрофінансових компаній згорнули кредитування в період карантину. Та що там мікрофінансові компанії, більшість банків призупинили кредитування. Особливо це стосується споживчих кредитів.

З чим це пов’язано? Чого бояться банки і фінансові компанії?

Того чого і всі, невизначеності, нестабільності національної валюти, збільшення прострочки через неможливість клієнтів оплачувати кредити після втрати роботи.

Всі ці моменти справді мають місце.

Тим не менше, ми розуміємо, що саме зараз кредити для населення дуже важливі. Особливо прості, короткі онлайн кредити. З перших днів карантину, ми прийняли принципове рішення не припиняти кредитування. Так, ми змушені були скорегувати видачі. Ми переглянули скорингові карти і більш прискіпливо почали розглядати позичальників. Тим не менше не зупинили кредитування, особливо для клієнтів, які з нами давно.

Як ви знаєте, в компанії Містер Мані діє програма "кредит онлайн без відмов" згідно якої постійні клієнти майже зі 100% ймовірністю можуть отримати кредит. Навіть при погіршенні кредитної історії. Ми продовжуємо цю практику і намагаємось, навіть в період карантину забезпечити своїх клієнтів необхідними коштами.

Чи бувають випадки, коли ми відмовляємо в кредитуванні постійному клієнту ?

Так. Це буває рідко, але і таке трапляється. Здебільшого такі відмови стосуються не погіршення матеріального становища позичальника, чи прострочки в бюро кредитних історій, а поведінкових параметрів. Самими частими причинами відмов постійним клієнтам є:
- тривала (більше 2 днів) можливість зв’язку з позичальником,
- спроба вирішення питання списання частини бору в обхід кредитної компанії, через псевдо-рішал, які замість допомоги клієнту видирають з нього останні кошти, які могли б піти в погашення кредиту, більш детально про це було написано в статті Як не платити МФО .

Залишайтесь з нами, будьте розумними і здоровими!

Кредит онлайн без відмовЯк отримати онлайн кредит. Кредитний скорингКредит онлайн без дзвінківКоротка анкетаМікрокредит. Як не платити МФОКредит в мікрофінансовій компанії чи банківськийЕлектронний підпис простими словамиЧому клієнти обирають Mister MoneyШвидкий кредитКредитна історіяЗайм грошей до зарплатиРеструктуризація кредитуКарантин і кредитВидаємо кредити навіть в карантинВи ФОП ? А допомогу в період карантину отримуєте ?Зміни в кредитуванні 2021Містер Мані провів інтеграцію з id.gov.uaКомпанія Містер Мані вступила в ВАФККомпанія Містер Мані інтегрувалась з BankID НБУАктуальні кіберзагрози у сфері мікрокредитуванняКредит онлайн під 0Світло в домі під час відключень.Коли МФО, а коли банк?Зберігаємо гроші в криптіОтримати мікрофінансовий кредит онлайн в УкраїніШвидкі онлайн-кредити для вашого затишкуПерсональні фінанси: важливі факти для кожного.Персональні фінанси: стратегії успішного керування.Персональні фінанси: принципи та факти.управління персональними фінансамиОтримайте швидкий кредит онлайн на карту!